Robotická žena, ktorá splní všetky vaše túžby

  • Jedno z najstarších remesiel na svete (nie, nemyslím lovcov perál), čelí vážnej hrozbe. Na svet sa dostala prvá robotická žena, ktorá je schopná naplniť aj tie najtajnejšie túžby svojho majiteľa.
image_1430309399.jpeg
  • Jedno z najstarších remesiel na svete (nie, nemyslím lovcov perál), čelí vážnej hrozbe. Na svet sa dostala prvá robotická žena, ktorá je schopná naplniť aj tie najtajnejšie túžby svojho majiteľa.

 

Človek je sociálnou bytosťou a vzťahy s ľahšími ľuďmi sú pre jeho existenciu nevyhnutné. Čo ak si však s nikým nerozumiete, ženu nie a nie zbaliť a pritom by vám len stačilo sa občas porozprávať a trochu pritúliť. Primárnu úlohou bolo vytvoriť robota, s ktorým sa človek bude môcť porozprávať, oddýchnuť si po práci a sex by bol len pridanou hodnotou.

Sexbot Roxxy je preto svetlom v tme pre osamelé duše. Vie vyjadriť ako má rada keď sa držíte za ruku a tiež oceniť pár pekných chvíľ na lôžku vďaka prepracovanému systému rozcitlivenia istých partii. Jej reč je na rozdiel od iných sexbotov oveľa sofistikovanejšia.

 

 

Spoločnosť TrueCompanion však vie, že nie každý deň je nedeľa a chute klientov sa môžu meniť. Roxxy má preto v sebe niekoľko osobností. Wendy je veľmi otvorená, priateľská slečna, ktorá je za každú prasačinku. Na Farrah musíte chvíľku popracovať, pretože je zdržanlivejšia. Susan preferuje S&M a Martha je mamičkou, ktorá pohladká a vypočuje si každodenné starosti a radosti. Vyberte si národnosť, sfarbenie, veľkosti rôznych partií a kráska je vaša. Z kresla do postele si ju musíte však preložiť osobne, pretože pohyblivé sú zatiaľ len jej končatiny. Spoločnosť pracuje na vylepšenej verzii, ktorá sa bude vedieť pohybovať celá a navodí tak ilúziu dokonale fungujúceho ľudského tela. Je vyrobená zo syntetickej kože, ktorá dokonale napodobňuje ľudskú kožu.

 

 

 

„ Robotická žena počúva, rozpráva, spí. Ak máte radi hokej, má ho rada tiež, ak ste fanúšik Bentley, miluje ho aj ona.“ Hovorí Douglas Hines zo spoločnosti TrueCompanion. Cena jednej Roxxy sa pohybuje od $7.000 do $9.000.

 

Môže sa zdať, že Roxxy je primárne určená osamelým jazdcom, poprípade jazdkyne, pretože existuje aj mužská verzia. Psychológovia však varujú pred možnými nástrahami sexbotov. Je nutné, sa človek sám seba opýtať, či sexbot je skutočne lepšia alternatíva ako myšlienka samoty. Na druhej strane, sexboti majú potenciál na to, aby sa začali využívať ako liečebný prostriedok. Pomohli by pri liečbe pedofílie a iných sexuálnych deviácii.

 

 

zdroj: www.huffingtonpost.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech