Bidenovo hniezdo teplých fašistov a satanistov. Rusko ukázalo svoju „pravdu“ o Mariupole

  • Ukrajina – krajina teplých fašistov, ktorých vedie rusky hovoriaci Žid
  • Takýto nelogický obraz sa naďalej snaží vytvárať ruská propaganda
Biden fašisti gay satan ruská propaganda
TASR/AP/Andrew Harnik a Reddit
  • Ukrajina – krajina teplých fašistov, ktorých vedie rusky hovoriaci Žid
  • Takýto nelogický obraz sa naďalej snaží vytvárať ruská propaganda

Logicky sa pozerať na tieto správy je nemožné, pretože tu žiadna logika nie je.

Z ruskej strany to jednoducho vyzerá tak, že všetko zlé či v spoločnosti nepopulárne, čo im v danom momente napadne, hodia na Ukrajincov, a tak sa ich opakovane snažia prezentovať v ruských médiách.

Vo finálnom výsledku tak Rusi veria, že bojujú proti akýmsi homosexuálnym fašistom či minimálne homosexualitu podporujúcich fašistov (čo už je samo o sebe poriadne protichodné a nelogické), ktorí sú ešte k tomu satanisti, taktiež výrobcovia biologických zbraní a ešte aj krotitelia husí a kačiek, ktoré po ich výcviku dokážu nebezpečne útočiť.

Znie to neuveriteľne, ale reportáž o doslova „bandero-husiach“ sa v Rusku skutočne vysielala:

A ešte, aby sme nezabudli, týchto homosexuálnych fašistov vedie rusky hovoriaci Žid, ktorého prišli „denacifikovať“ takíto denacifikátori:

Ak by si mal podozrenie a niečo by ti nesedelo na tom, že Žid stojí na čele fašistov, proruské stránky ti vedia poskytnúť takýto reálny dôkaz – teda vo photoshope prerobený dres, ktorý Zelenskyj drží v rukách.

Väčšine by na spochybnenie tohto obrázku stačilo už len poznať fakt, že Zelenskyj je Žid, ktorého predkovia zomreli v koncentračnom tábore, ale proruská propaganda zjavne nie je cielená na premýšľajúcich ľudí.

A hoci bola táto fotografia už dávno označená za fake, stále sa na internete nájde dostatok takých, ktorí ju zdieľajú a posielajú ďalej.

BeFunky-collage – 2022-03-10T122406.659
zdroj: Vinnews.com, Rubryka

Ďalší dôkaz z Ukrajiny, ktorý možno označiť za akýsi myšlienkový mortal-kombat, tento týždeň zverejnila najsledovanejšia televízia v Rusku, ktorej väčšinovým vlastníkom je štát – Pervyj kanál.

Má ísť o zábery z Mariupola, ktorý ruská strana často predkladá ako baštu ukrajinských fašistov. Tentokrát, zrejme, objavili ich podnik alebo baštu, v ktorej vraj našli LGBTI kalendár – opäť jasný dôkaz, že Ukrajina je centrom gayov a lesbičiek – a satanistickú vlajku.

Aby toho nebolo málo, celý tento podnik podľa ruskej televízie patrí americkému prezidentov Joeovi Bidenovi a Kongresu USA.

Tieto dni dosť bavia internet aj „dôkazy“ o tom, aké veci sa našli u ukrajinských fašistov, ktorí podľa samotného Putina a ruskej FSB chceli zabiť známeho ruského propagandistu Vladimira Soloviova.

Na dobre pripravený atentát si treba zobrať tričko s hákovými krížmi, nenápadnú zelenú parochňu, tri hry Sims a list, ktorý bude podpísaný menom „nečitateľný podpis“. Agenti zrejme nepochopili správne zadanie urobiť na liste nečitateľný podpis a podpísali sa tak. Áno, toto skutočne Rusko predkladá ako dôkazy:

Ruské televízie naďalej sledujeme a radi o nich píšeme, ak by si chcel viac ruských správ, čo hovoria a aké pre nás neuveriteľné témy v ruských televíziách bežne, dokonca s úsmevom, preberajú, môžeš do nich nahliadnuť v tomto článku nižšie, ktorý je akýmsi našim zhrnutím ich sledovania od ukrajinského maidanu až po súčasnosť:

Zdroje: Pervyj kanál, archív Startitup, Dezinformácie Hoaxy Propaganda

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá