Ryanair spustil výpredaj leteniek z Bratislavy. Ceny začínajú pod piatimi eurami

  • Pre mno­hých ces­to­va­te­ľov je dne­šok šťast­ným dňom
  • Le­tenky do rôz­nych kú­tov sveta sú k dis­po­zí­cii za ceny, aké sa tak často ne­vi­dia
  • Ak­cia je však ča­sovo li­mi­to­vaná, preto sa po­po­náh­ľaj
  • Pre mno­hých ces­to­va­te­ľov je dne­šok šťast­ným dňom
  • Le­tenky do rôz­nych kú­tov sveta sú k dis­po­zí­cii za ceny, aké sa tak často ne­vi­dia
  • Ak­cia je však ča­sovo li­mi­to­vaná, preto sa po­po­náh­ľaj

Letenky z Bratislavy do destinácií ako je Miláno, Atény, Bologna, Londýn, Niš, Paríž, Rím a ďalších, si môžeš zakúpiť za ceny, ktoré začínajú na sume 4,99 eur za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov, poteší aj pohodlný odlet priamo z bratislavského letiska. 

😍MEGA AKCIA NA LETENKY ✈️OD 4,99 € – 5,99 €😍Z Ryanair nás informovali o skvelej akcii, ktorú nasadili na letenky z…

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Donnerstag, 20. Februar 2020

Návrat pravidelnej leteckej linky do Barcelony

Vedel si, že Ryanair obnoví od 3. júla 2020 pravidelnú linku do španielskej metropoly, kam v zimnom období neprevádzkoval pravidelné lety? Od júla do 23. októbra si tak bude možné  každý piatok a pondelok zaletieť do Girony v blízkosti Barcelony, kde možno stráviť predĺžený víkend v meste či pri mori.

Rozšírenie letov na Korfu 

Noviniek je však oveľa viac, od 6. júna 2020 spustí cyperský letecký dopravca Cyprus Airways novú pravidelnú leteckú linku z Bratislavy na grécky ostrov Korfu.  Lietať sa bude raz týždenne, vždy v sobotu, čo je ideálne na týždňovú či dvojtýždňovú dovolenku. Sezónnu pravidelnú linku, na ktorú si možno zakúpiť individuálne letenky na webe dopravcu, bude cyperský dopravca zabezpečovať do 19. septembra. 

Viac letov na Korfu zabezpečí v lete aj dopravca Smartwings, ktorý zvýši frekvenciu letov medzi Bratislavou a gréckym ostrovom Korfu z 1 x týždenne na 2 x týždenne. 

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne aj v roku 2020

Pobeda najnovšie nasadila do rezervačného systému aj lety počas letného letového poriadku 2020 (platného od konca marca 2020 do konca októbra 2020). Z Letiska M. R. Štefánika bude lietať do Moskvy s dennou frekvenciou, čiže 7 x týždenne. V letnom období od júna do polovice septembra zabezpečí 5 letov týždenne.

V období uzávery bratislavského letiska z dôvodu rekonštrukcie križovatky vzletovo-pristávacích dráh na prelome apríla a mája sa lety neuskutočnia. Moskva je popri letoch do Londýna, Dublinu či Kyjeva jednou z najvyužívanejších destinácií s odletom z Bratislavy.

Exotická Gambia z Bratislavy

Zíde sa pripomenúť, že cestovné kancelárie už pred pár dňami spustili sériu charterových dovolenkových letov z Bratislavy do africkej Gambie. Do Afriky si tak môžeš od tohto mesiaca, až do polovice apríla zaletieť so spoločnosťou Smartwings.

Zdroje: bts.aero, ryanair.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK