Škoda sa rozhodla z palubovky spraviť album vašich fotografií

  • Škoda sa rozhodla zútulniť interiér automobilov tak trochu v duchu out of the box. A práve takéto zmýšľanie sa nám veľmi páči!
image_1441063816.jpeg
  • Škoda sa rozhodla zútulniť interiér automobilov tak trochu v duchu out of the box. A práve takéto zmýšľanie sa nám veľmi páči!

 

ZAUJÍMAVÁ NOVINKA ŠKODY

Pri príležitosti predstavenia v poradí už tretej generácie Fabie sa na svetlo sveta dostala zaujímavá možnosť ako si „zútulniť“ interiér vozidla. Ide o špeciálne fotografie, ktoré si získali záujem nielen u mladých! Spestrite si interiér fotografiou vašej rodiny či blízkych!

 

Interiérová fólia Škody

 

ŠPECIÁLNA FÓLIA S FOTOGRAFIOU VAŠICH BLÍZKYCH

V internetovom obchode Škody nájdete presný návod ako postupovať pri výbere motívu. Na výber je niekoľko fotografií s prevažne športovou tématikou, no vybrať si môžete aj spracovanie vlastnej fotografie či obrázku. Táto voľba asi osloví väčšinu zákazníkov. Škoda má na nahrávanie vašich vlastných fotografii jednoduchý spôsob, stačí dostatočne veľkú fotografiu nahrať do sekcie „Fólie do interiéru.“ 

 

Interiérové fólie Škoda

 

DOSTUPNÉ AJ PRE MODELY CITYGO A RAPID

Okrem Fabie možnosť „zutulnenia“ interiéru ponúka už aj Citygo a Rapid. Ak sa vám už motív, ktorý ste si vybrali, zunuje, alebo nechcete pohoršovať okolie fotografiou bývalej priateľky, jednoducho ho odlepíte a v prípade záujmu nahradíte iným. Fólia je vyrobená z kalandrovaného vinylu, ktorý obsahuje špeciálne kanáliky schopné zabezpečiť hladkú aplikáciu bez vzduchových bublín. Zaujímavý je aj spôsob zaslania fotografie. Tú zákazníkovi doručí kuriér do niekoľkých dní na adresu, ktorú uviedol v objednávke.

 

Interiérové fólie Škoda

 

CENA

Ak vás zaujíma ekonomická otázka tejto formy „zútulnenia“ interiéru, nemusíte si predstavovať žiadne horibilné sumy. Cena je relatívne dostupná. Internetový obchod uvádza sumu 480 českých korún. V prepočte tak za originálnu dekoráciu zaplatíte menej ako 20 eur. 

 

Interiérová fólia Škody

 

DVE FAREBNÉ VERZIE

Môžete si vybrať z dvoch variánt, k dispozícii je čierne a biele prevedenie. Výber nálepky záleží od konkrétneho dekoru, čiže podkladu prístrojovej dosky. Väčšina zákazníkov siaha práve po čiernom dekore, čierna je jednoducho najčastejšou voľbou. Prečo je nálepka k dispozícii v týchto dvoch farbách? Ide najmä o to, aby obrázok dokonale splynul s podkladom „palubovky“ pretože časť fotografie je prerušovaná. Ide čisto o estetický dojem. 

 

ZAUJME ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO NIELEN MLADÝCH?

Myslíte si, že zaujme nielen mladých? Škode ostáva už len rozšíriť voliteľnosť špeciálnej interiérovej fólie aj na ostatné modely. Na internete sa objavilo veľa pozitívných ohlasov. Zdá sa, že možnosť výberu vlastného motívu zaujala. Všetko nasvedčuje tomu, že sa Škode so špeciálnou fóliou s dizajnom na mieru presadí na trhu! Ide o zaujímavý doplnok a vychytávku, čo poviete? 

 

Interiérové fólie Škoda

zdroj: autobazar.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK