Slováci ako prví na svete precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom

  • Taliansko, Rusko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília
  • Všetky tieto krajiny už čoskoro navštívi skupina Slovákov a to súkromným triskáčom
  • Táto luxusná cesta stojí desaťtisíce eur na osobu a trvá 19 dní
cesta
BUBO
  • Taliansko, Rusko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília
  • Všetky tieto krajiny už čoskoro navštívi skupina Slovákov a to súkromným triskáčom
  • Táto luxusná cesta stojí desaťtisíce eur na osobu a trvá 19 dní

Aj ľudia na najvyššej úrovni spoločenského rebríčka si vážia cestovanie podobne ako my ostatní, avšak ich zážitky sú výrazne odlišné. Pravdepodobne si nečítajú cestovateľské blogy, neorientujú sa na základe rebríčkov najlepších destinácií a neprehľadávajú internet za účelom objavenia najlacnejších leteniek. Namiesto toho oslovujú popredné cestovné kancelárie, ktoré im často zostavia cestovný plán ušitý na mieru.

Takúto cesta okolo sveta a ešte k tomu aj vo vlastnom lietadle si môžeš objednať aj cez slovenskú cestovnú agentúru. Cestujúcich čaká 7 divov sveta s najlepšími sprievodcami na svete. Vlastná letuška, vlastný kapitán. Súkromná cesta po fascinujúcich miestach na našej planéte stojí 23240,7 eur. Fascinujúce miesta planéty na štyroch kontinentoch uvidia cestujúci len za 19 dní.

Klenoty našej planéty

Veľký čínsky múr, jordánske skalné mesto Petra, socha Krista Spasiteľa v Brazílii, posvätná pevnosť Inkov Machu Picchu v Peru, pyramída v chrámovom meste Chichén Itzá v Mexiku, rímske Koloseum a indické mauzóleum Tádžmahal v Indii.

Architektonické zázraky označované ako novodobé divy sveta patria medzi najnavštevovanejšie turistické atrakcie na svete. Tento rok ich za necelé 3 týždne precestuje 140 Slovákov. S nezvyčajným projektom, ktorý je vôbec prvým na svete prišla slovenská cestovná kancelária BUBOSlováci zažijú  cestu okolo sveta vo vlastnom lietadle, s vlastným pilotom i letuškami. Atraktívna ponuka nenechala na seba dlho čakať a behom mesiaca sa počet voľných miest zúžil na menej ako polovicu, momentálne sú voľné len 4 miesta.

Nezabudnuteľný zážitok

Majestátne miesta našej planéty budú sprístupnené cestovateľským nováčikom, ale aj scestovaným turistom. Vďaka svojim sprievodcom, ktorí dokonale poznajú miestne tradície, obyvateľov aj kultúru, sa Slováci budú môcť dostať na miesta, ktoré nie sú pre bežných turistov prístupné. Podľa tímu cestovnej agentúry ide v tomto prípade o jedinečnú cestu za zlomok ceny, keďźe zájazdy takéhoto typu a cesty okolo sveta sú bežne v ponuke za 70 000 až 250 000 euro.

Nové divy sveta

Sedem nových divov sveta vyhlásila v roku 2007 švajčiarska nezisková spoločnosť New7Wonders na základe hlasovania 10 miliónov hlasujúcich. V pôvodnom zozname bolo vyše 200 impozantných miest. Ľudia z celého sveta hlasovali cez internet alebo prostredníctvom telefónu. A hoci sa viaceré krajiny, vrátane UNESCO ohradili voči ”neobjektívnemu” hlasovaniu, za ktorým navyše stála súkromná spoločnosť, titul novodobých divov sveta im stále prislúcha. Svetová premiéra unikátneho preletu cez štyri kontinenty na najkrajšie miesta sveta je naplánovaná na november 2019.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK