Slováci vymysleli dronom fantastické využitie: Tak túto hru si chcem OKAMŽITE zahrať!

  • Drone´n´Base je jediná indoor hra na svete, v ktorej môžeš so svojimi priateľmi hrať rôzne hry ako letecké závody, súboje či tréningy.
image_1446566885.png
  • Drone´n´Base je jediná indoor hra na svete, v ktorej môžeš so svojimi priateľmi hrať rôzne hry ako letecké závody, súboje či tréningy.

 

Začiatkom tohto roka začal tím spoločnosti Anima Technika s.r.o. pracovať na unikátnej myšlienke. Ovládanie mini dronov smartfónmi povýšili na zábavnú multiplayer hru. Už čoskoro si budeme môcť zahrať dronové súboje s priateľmi hoci aj v kancelárii či na párty!

 

 

Nový herný koncept. Drone´n´Base

Drone‘n‘Base je jediná indoor hra na svete, ktorá premieňa lietanie s dronmi na napínavé letecké preteky, súboje či tréningy. Cenovo až prekvapivo dostupný dron vo veľkosti  ľudskej dlane váži len niekoľko desiatok gramov. Napriek tomu je bezpečný a extrémne odolný voči nárazom.

 

Výnimočnosť hry spočíva v spojení dronov a elektronických základní. Drony majú v sebe zabudované infračervené delo, ktorým vedia zostreliť nepriateľského drona. Elektronické základne “base” automaticky zaznamenávajú prelet mini drona.  Práve ony sú to, čo dáva Drone‘n‘Base „šťavu“. V hre si ich nastavíte ako terče, checkpointy pri pretekoch, či rôzne bonusy  ako zrýchlenie, ochranný štít, väčší zásah, alebo dopĺňač životov a vojnové trofeje, ktoré chránite pred súperom.

 

 

Anima Technika sa pri vývoji projektu dohodla na spolupráci s CulCharge, slovenskými priekopníkmi v crowdfundingu, ktorí majú na svojom konte už 2 úspešné kampane tohto druhu. Je to jedna z prvých startupových kooperácií na Slovensku a oba tímy veria, že našli synergiu ich know-how. Spolupráca má pokračovať aj po skončení kampane. „S chalanmi z Animy sa poznáme už nejaký ten piatok, fandíme im a sme radi, že sme sa dohodli na spolupráci na tomto zaujímavom projekte,“ tvrdí Viktor Reviliak, spoluzakladateľ CulCharge.

 

 

Drone‘n’Base už testoval Erik „hakkiJunior“ Leštach, svetový šampión pretekárskej hry TrackMania, s ktorým sme nie tak dávno urobili veľmi zaujímavý rozhovor:

„Pri natáčaní som mal možnosť si vyskúšať, čo to vlastne Drone ́n ́Base je a musím povedať, že to je fakt pecka. Je to zábava, ktorá vás neomrzí len tak, ale strávite pri nej veľmi veľa voľného času. Keď sa spustí predaj, tak minimálne jeden set si beriem pre seba.“ 

 

A vieš čo je ešte pecka? Prvých 30 kusov stojí na Indiegogo 99 dolárov, potom si môžeš túto srandu kúpiť za 149 dolárov. Plná cena po vydaní bude 199 dolárov. V tomto balíčku je všetko, čo k tomu patrí. 

A ja na to tak pozerám a predstava zahrať si „Capture the flag“ v knižnici je jednoducho geniálna. Ak náhodou nejakú dobu nebudeme písať, tak sa v redakcii hráme. Prosím si štyri kusy!

 

Podpor Drone’n’Base na Indiegogo. Odkaz na kampaň tu.

zdroj: tlačová správa

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK