Slovenská appka Nili, s ktorou ti už neutečie žiadna párty v okolí!

  • Párty v kluboch a na diskotékach dostávajú odteraz nový rozmer. Vďaka mobilnej aplikácii od slovenských vývojárov sa nočný život mení na interaktívnu zábavu. S Nili môžu používatelia vyhľadávať najlepšie eventy v okolí, hodnotiť kluby, cez Live photo nazrieť na párty v reálnom čase či navzájom komunikovať!
image_1431642250.jpeg
  • Párty v kluboch a na diskotékach dostávajú odteraz nový rozmer. Vďaka mobilnej aplikácii od slovenských vývojárov sa nočný život mení na interaktívnu zábavu. S Nili môžu používatelia vyhľadávať najlepšie eventy v okolí, hodnotiť kluby, cez Live photo nazrieť na párty v reálnom čase či navzájom komunikovať!

 

Nili nemôže chýbať v smartfóne žiadneho vyznávača nočného života a neviazanej zábavy s kamarátmi. Mobilná aplikácia vznikla ako slovenský start-up a  je pokračovaním úspešného projektu Parties.sk, ktorý na jednom mieste zhromažďuje všetky párty v slovenských mestách. Už v prvotnej testovacej fáze zaznamenala Nili vyše dvetisíc stiahnutí a 150 zapojených klubov. Používateľom umožňuje rýchlo a jednoducho zorientovať sa v aktuálnych podujatiach a mať vždy prehľad o najlepších párty v okolí.  

 

 

„Ideou bolo vytvoriť prehľadného sprievodcu pre tých, ktorí chcú mať po ruke informácie o zaujímavých akciách tam, kde sa práve nachádzajú. Postupne sme pridávali viacero užitočných funkcií, až kým sme sa po roku dopracovali k finálnemu produktu,“ hovorí o vývoji Nili projektový manažér Marcel Brychta.

Vyhľadávanie udalostí v okolí na základe lokalizácie používateľa je základnou funkciou appky. Tá ďalej umožňuje check-in na konkrétnom evente, ako aj možnosť podeliť sa o zážitky z párty cez funkciu Live photo, teda zdieľanie fotografií. Zahrnutý je aj Live chat, komunikácia s ostatnými používateľmi v reálnom čase, čo z každej reálnej párty robí jej interaktívnu „online verziu“ priamo v mobile.

 

 

Používateľ môže v aplikácii označovať tlačidlom „Like“ kluby, ktoré sa mu páčia a zostaviť si tak vlastný zoznam miest, kde najradšej žúruje. Kluby možno v appke hodnotiť, pri každom z nich používateľ zároveň vidí aj ich najbližšie eventy a popis. „To je zároveň ideálna možnosť pre marketing klubov a diskoték, ktoré môžu svojimi eventami ľudí zaujať a zvýšiť si návštevnosť,“ pokračuje Brychta.   

Používatelia môžu s Nili aktuálne vyhrať v prebiehajúcej súťaží lístky na hudobný festival Hip Hop žije 2015, ktorý sa uskutoční v Bratislave počas posledného júnového víkendu. Súťaž sa viaže na ďalšiu funkcionalitu aplikácie, ktorou je „topovanie“ fotografií. Snímky, ktoré v piatich kolách vždy v dvojtýždňovom období získajú od ostatných používateľov najviac „top“ označení vyjadrujúcich sympatie, zabezpečia ich autorom voľný vstup na festival.

 

 

Aplikácia Nili sa v prvotnej fáze zameria na slovenský a český trh, je však pripravená aj na rozsiahlejšiu expanziu. „Sme otvorení všetkým klubom, ktoré sa u nás chcú registrovať a osloviť nových návštevníkov. Samotná aplikácia má byť v budúcnosti dostupná pre fanúšikov párty po celej Európe, v praxi to prinesie užitočnú vec – keď sa používateľ ocitne na hocijakom neznámom mieste, dokáže s Nili rýchlo zistiť, čo sa deje v okolí,“ približuje Brychta.

Používateľský účet v Nili je ľahko možné prepojiť s Facebookom. Aplikácia je dostupná zdarma vo verzii pre operačné systémy iOSAndroid. Desktopová verzia, ako aj pravidlá aktuálnej súťaže sú na webe Nili.me

 

 

AK ŤA TENTO ČLÁNOK ZAUJAL, NEZABUDNI HO SHARNUT A DAŤ TAK O ŇOM VEDIEŤ AJ SVOJIM ZNÁMYM A KAMARÁTOM… STARTUPY DOKÁŽU SLOVENSKU PRINAVRÁTIŤ DRIVE!

 

zdroj: Nili

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech