Slovnaft otvoril v Bratislave servisnú stanicu s unikátnym dizajnom

  • Prístavnej ulici v Bratislave otvoril Slovnaft unikátnu servisnú stanicu, kde okrem tradičnej možnosti doplnenia paliva zákazníci nájdu množstvo nadštandardných a inovatívnych služieb. Netradičný dizajn servisnej stanice v sebe zároveň ukrýva viaceré ekologické a technologické riešenia.
pris
facebook.com/MySlovnaft
  • Prístavnej ulici v Bratislave otvoril Slovnaft unikátnu servisnú stanicu, kde okrem tradičnej možnosti doplnenia paliva zákazníci nájdu množstvo nadštandardných a inovatívnych služieb. Netradičný dizajn servisnej stanice v sebe zároveň ukrýva viaceré ekologické a technologické riešenia.

Poloha servisnej stanice je taktiež symbolická – stojí na mieste, kde v minulosti stála rafinéria minerálnych olejov Apollo, považovaná za predchodcu Slovnaftu, a zároveň v súčasnosti prebieha výstavba najmodernejšej štvrte v Bratislave.

K väčšiemu komfortu zákazníkov prispieva možnosť jednoduchého nákupu a platby priamo pri výdajnom stojane. Ten zákazníkovi umožňuje nielen úhradu platobnou kartou, ale aj možnosť zadať  objednávku jedla a nápojov z ponuky Fresh Corner. Nadštandardná je aj ponuka reštaurácie, kde si zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky cestovín, jedál pripravovaných na woku, domácich burgrov, šalátov či polievok. Samozrejmosťou je vynikajúca káva.

 


Pohodlie motoristov zvyšuje aj možnosť dotankovať si kvapalinu do ostrekovačov priamo pri výdajnom stojane. Zákazník si tak doplní len také množstvo kvapaliny, koľko v skutočnosti potrebuje. Plniaca pištoľ umožňuje jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Nezanedbateľný je ekologický prínos, keďže sa šetria plastové obaly.

foto:Slovnaft

V predajni je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie a tablety zabudované v stoloch či rôzne typy nabíjačiek na mobilné telefóny. Prehľad aktuálnej dopravnej situácie a ďalšie zaujímavé informácie poskytne špeciálny Informačný kiosk so zväčšenou obrazovkou. Rodičov poteší detský kútik s hernou konzolou. Súčasťou servisnej stanice je moderná rokovacia miestnosť pre 10 osôb vybavená najmodernejšími technológiami pre spojenie s obchodným partnerom na diaľku.


Novinkou je aj možnosť na okúpanie domáceho miláčika v exteriérovej kúpeľni pre psov. Tá pozostáva zo zvýšenej vane s protišmykovou podlahou, flexibilnej sprchy, špeciálne vyvinutých prípravkov a sušiča srsti.

foto:Slovnaft

„Servisná stanica na Prístavnej ulici je príkladom, kam by sa v budúcnosti mohli posunúť tradičné čerpacie stanice. Meniace sa potreby zákazníkov či zmeny v mobilite vytvoria očakávania nových služieb, ktoré chceme mať pripravené. Ide aj o reálny krok v oblasti maloobchodu, ktorý je v súlade s napĺňaním vytýčenej stratégie Skupiny MOL do roku 2030 v oblasti inovatívnych služieb,“ povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SLOVNAFT, a.s., Oszkár Világi.

Servisnú stanicu netradičného vzhľadu navrhla architektonická kancelária ALEXY & ALEXY. V exteriéri ju ozvláštňuje najmä originálne riešené membránové prestrešenie s výraznou kovovou konštrukciou. Pri výstavbe predajne sa použilo viacero úsporných technológií. Vykurovaná je prostredníctvom tepelného čerpadla, kedy sa odobratá voda z podložia použije na vykurovanie a chladenie objektu a následne sa vráti späť do podzemných vôd. Strechu zas pokrýva zeleň, ktorá má nielen estetický, ale aj ekologický prínos.


zdroj:TS/Slovnaft

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech