Sno­op Dogg a jeho star­tup Mer­ry Jane: trá­va pre celý svet!

Martin Bohunický / 29. septembra 2015 / Lifehacking

Sno­op Dogg je pros­te svoj a robí v kaž­dom momen­te to, čo si prá­ve zmys­lí. Z úspeš­né­ho rap­pe­ra sa neskôr stal inves­tor do tech­no­ló­gií a star­tu­pov, dnes je star­tu­pis­tom sám. Jeho nový biz­nis — Mer­ry Jane, je svo­jim spô­so­bom maga­zín o mari­hu­ane a posky­tu­je spo­loč­nos­tiam a ľuďom s entu­ziaz­mom k téma­ti­ke auten­tic­ké infor­má­cie.

 

“Spočiatku bol môj život o kreativite. Potom to začalo byť o biznise. A teraz je to o veciach, ktoré mám rád, ako napríklad marihuana,” tvrdí Snoop Dogg.

 

Merry Jane bude plný čerstvých informácií zo sveta “trávy”, bude mať vlastnú kuchársku show, tématické hudobné videá a dokumentárnu sériu “Deflowered”. Tá bude buď neskutočne zaujímavá alebo neskutočne vtipná, veď posúď sám.

 

 

Deflowered bude interview, kde si jedna osoba pri zdieľaní svojich životných skúseností vychutná jointa. Na stránke bude tiež databáza výdajní s detailnými informáciami, aby si mohli používatelia nájsť pre seba to najlepšie. “Budeme ako encyklopédia marihuany,” hovorí.

 

Snoop Dogg nie je jedinou celebritou, ktorá si rada ubalí “špeka” - jeho priateľ Seth Rogen napríklad ide do biznisu tiež. Snoop Dogg chce ukázať marihuanový priemysel širšiemu publiku a dať každému záujemcovi informácie, ktoré hľadá. Než sa v októbri oficiálne celá stránka spustí, každý deň dostane pozvánku do beta verzie symbolických 420 ľudí.

 

 

“Som nesmierne hrdý na to, že Marry Jane otvorí ľuďom dvere do nášho sveta,” poznamenal Snoop Dogg. “Pokiaľ všetci otvoríme svoje dvere a priznáme, že radi fajčíme, urobíme svet lepším miestom.”

 

Ja osobne neviem čo na to povedať. Príde mi to ako vtip. No je to Snoop Dogg. Muž, pri ktorom je možné asi všetko. Po zlegalizovaní marihuany v Colorade však povedomie rýchlo stúpa, Snoop Dogg tam trávi snáď všetok čas a zrazu si zmyslel, že jeden štát je málo, prečo nie rovno celý svet. Nespornou výhodou je jeho známe meno, dokáže však ešte niekto bývalého repera brať vážne? Každopádne sme veľmi zvedaví.

 

zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)