Sprievodca darčekmi z Urban Marketu

 • Rok sa s rokom stretol a opäť je tu čarovné obdobie Vianoc. Ak stále tápate, čím obdarovať svojich blízkych alebo kľudne aj seba, máme pre vás zopár tipov od lokálnych značiek, ktoré nájdete už 7. až 9. decembra na Urban Markete
 • Rok sa s rokom stretol a opäť je tu čarovné obdobie Vianoc. Ak stále tápate, čím obdarovať svojich blízkych alebo kľudne aj seba, máme pre vás zopár tipov od lokálnych značiek, ktoré nájdete už 7. až 9. decembra na Urban Markete
 1. Svetlo na dlhé večery
 2. Značka Mach a Krovina prináša originálne svietidlá a interiérové doplnky vlastných návrhov a výroby. Pracujú s drevom a minimalistickým dizajnom, ktorý sadne snáď do akéhokoľvek priestoru. Navyše sa nebránia ani objednávkam na riešenia na mieru. My by sme vám chceli dať do pozornosti ich novinku, stolovú lampu nazvanú Ela. Jej elegantný a vkusný vzhľad ulahodí nejednému oku a rozžiari dlhé zimné večery.

  1. Ekologický spoločník

  V Si.li ceramics sa venujú výrobe porcelánových produktov. Na Urban Markete predstavia novinku zo svojho portfólia, Travel Cup. Pohárov na kávu či iné horúce nápoje na opakované použitie je mnoho, no tento je jedinečný hneď vo viacerých ohľadoch. Travel Cup od Si.li ceramics je ručne vyrobený z odolnej kameniny/porcelánu, vrchnák z nezávadného sillikónu a balený je v bavlnenom vrecúšku, v ktorom ho môžete aj prenášať. Každý kus je navyše originál!

  Zobraziť celú galériu (3)
  zdroj: Urban market
  1. Fantastické svety v teráriách

  Rastlinné teráriá sa poslednou dobou tešia stále väčšej obľube. V Zelina world nájdete svety – rastlinné teráriá s príbehom. Sú živou formou umenia, ktorá sa mení pred vašimi očami. Dýchajú, pijú, prijímajú, rastu a každý zo svetou je tvorený ako príbeh inšpirovaný bizarnosťou a krásou každodenného života. Doprajte si trocha fantázie.

  1. Abstrakcia s hlbším významom

  MiaBiel sa orientuje na minimalistické strieborné šperky. Na prvý pohľad abstraktný tvar však skrýva viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Každý z nich je totiž vytvorený v tvare reálnej rieky. Prvý šperk, ktorý autorka vytvorila, bol v tvare rieky Váh, ako spomienka na mesto, kde vyrástla. Dnes ich už nájdete v ponuke vyše desať, slovenských aj zahraničných. Každá z riek je jedinečná, a to ju robí krásnou. Eśte krajšie sú však spomienky a príbehy, ktoré sa nám k nim viažu.

  1. Prírodná a čerstvá

  Noili je prírodná kozmetika, ktorá sa vracia k jednoduchosti, čerstvosti a čistote. Je plná vzácnych olejov, vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov. V portfóliu Noili nájdete len zopár produktov, no všetky sú vytvorené pre radosť z pleti, s láskou k prírode a s rešpektom k vede. Ideálny darček pre náročné zákazníčky, ktoré preferujú aj v starostlivosti o pleť minimalizmus a dbajú skôr na kvalitu produktov.

  Zobraziť celú galériu (3)
  zdroj: Urban market
  1. Túlivé mikiny a ľadvinky

  Zuzana so svojou značkou JUST LOVE povýšila vankúše na niečo viac, než len obyčajnú podložku pod hlavu. S jej “tulkáčmi” v tvare zvieratiek sa budete s radosťou túliť a objímať. V ponuke má navyše po novom aj mikiny a ľadvinky. Jej portfólio začína hrať farbami a okrem zvieratkovských doplnkov sa už môžete aj obliecť do farebných sukní a limitovanej série kimon.

  1. Čarovná metropola

  Monokel je nová vydavateľská značka, zameraná na obrázkové knihy a komiksy. Pre lokálpatriotov a milovníkov slovenskej ilustrácie pripravili novú knihu Bratislava – čarovná metropola, ktorú napísal Michal Hvorecký a ilustrovala Simona Čechová. Vraj je to knižka pre deti, ale my si myslíme, že svojou krásou ulahodí aj dospelákom.

  1. Pre ekológov

  Herbatica dáva ďalšiu šancu kokosovým škrupinám, ktoré by sa za bežných okolností vyhodili a spálili. Škrupiny pretvárajú na misky, ktoré môžu slúžiť ako miska na jedenie, dekoráciu, alebo aj ako kvetináč. Asi netreba ani prízvukovať, že každý kus je originál.

  Zobraziť celú galériu (3)
  zdroj: Urban market
  1. Sáčky od babičiek

  TUTO ekosáčky vyrábajú šikovné seniorky z východného Slovenska. Mnohým leží na srdci ekológia a snažia sa redukovať používanie plastových vreciek. Sáčky TUTO sú pevné, vhodné nielen na ovocie a zeleninu, ale aj na skladovanie byliniek či rôznych drobností. Tento ekovýrobok je z pevných a netoxických certifikovaných materiálov.

  1. “Must Have” pre milovníkov minimalizmu

  Značka BIELA vznikla z lásky k minimalizmu, jednoduchosti a čistote. V ich ponuke nájdete košele bielej a krémovej farby z husto tkanej bavlny. Kvalitné spracovanie a dôraz na detail robia z košieľ od BIELA ideálny základ každého šatníka.

   

  www.urbanmarket.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech