Staň sa expertom digitálneho marketingu

  • Digitálna Univerzita otvára prvýkrát svoje brány. Neboj nečaká na teba nudné sedenie v laviciach. Ak ťa láka svet online marketingu a chceš sa vzdelávať za prítomnosti najväčších expertov na Slovensku, Digitálna Univerzita je presne pre teba.
  • Digitálna Univerzita otvára prvýkrát svoje brány. Neboj nečaká na teba nudné sedenie v laviciach. Ak ťa láka svet online marketingu a chceš sa vzdelávať za prítomnosti najväčších expertov na Slovensku, Digitálna Univerzita je presne pre teba.

Ponúka komplexný vzdelávací program prepojený s prácou na reálnych (pokojne aj vlastných) projektoch pod dohľadom osobných mentorov. Na svoje si určite prídu malí podnikatelia, ktorí vidia potenciál predaja na internete či marketéri, ktorí sa chcú posunúť ešte o krok vpred. Aj preto budú všetky kurzy prebiehať v sobotu. Pre študentov je to zase výborná vstupenka do kariérneho sveta v digitálnom marketingu.

Za týmto ambicióznym projektom stojí Digital Marketing Club, ktorý sa už vyše sedem rokov venuje vzdelávaniu v oblasti online marketingu. Práve na základe týchto skúseností postavili projekt Digitálnej univerzity na troch hlavných pilieroch

Komplexné vzdelávanie

Digitálny marketing je mix rôznych nástrojov a kanálov, ktoré navzájom súvisia. Ich správnym pochopením a využívaním vzájomných synergických efektov dokážeš z marketingu v digitálnej oblasti profitovať ešte viac. Témy prednášok boli preto precízne vyberané a usporiadané tak, aby na seba následne nadväzovali. Naučia ťa len veci, ktoré skutočne využiješ a okrem množstva faktov sa s tebou top experti podelia aj o zaujímavé prípadové štúdie z ich dlhoročnej praxe.

Prepojenie s prácou na reálnych projektoch pod dohľadom mentorov

Nie je to žiadna novinka, že najlepšie sa učí na reálnych projektoch. Ani najlepší výklad nenahradí prax. A práve preto časť štúdia je vyčlenená na praktickú výučbu na reálnych projektoch pod dohľadom osobných skúsených mentorov. Ak máš vlastný projekt alebo rozbiehaš podnikanie, tak pokojne môžeš počas štúdia pracovať práve na ňom a nestrácať čas.

TOP spíkri

Učiť ťa budú skutoční odborníci a najuznávanejší experti. Ich bohaté (aj rečnícke a vyučovacie) schopnosti a skúsenosti ťa určite vtiahnu do sveta digitálneho marketingu. Na celom projekte participuje 16 spíkrov s rôznou expertízou, ktorých by si na jednom mieste hľadal len ťažko.

Cieľom Digitálnej Univerzity je vytvoriť priestor, kde sa budú ambiciózni ľudia nie len vzdelávať, ale aj vzájomne spoznávať, networkovať aj so lektormi a vytvárať unikátnu živú komunitu, ktorá sa ukončením štúdia neskončí, skôr naopak. Účastníci sa tak môžu tešiť na zaujímavé párty a teambuildingové akcie či bonusové prednášky.

Projekt podporujú silní partneri ako Grow with Google, Websupport, Strossle, samsiDigital, StartitUP a sli.do.  Úspešní absolventi získajú certifikát, ktorý im bude slávnostne odovzdaný v kreatívnych priestoroch spoločnosti Google Slovensko.

Viac sa dozvieš na: www.digitalnauniverzita.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech