Svoje brány otvára svetovo prvý hotel v tvare gitary. Bude súčasťou ultraluxusného rezortu

  • Rezort ponúkne desiatky služieb tej najvyššej kvality
  • Bazénovy svet ako tri futbalové ihriská či Bora Bora bungalovy sú len zlomkom
  • Stovky luxusných apartmánov, wellness procedúr budu na Floride čoskoro realitou
unsplash.com/@sugercoatit - pixabay.com/@paulomoreno
  • Rezort ponúkne desiatky služieb tej najvyššej kvality
  • Bazénovy svet ako tri futbalové ihriská či Bora Bora bungalovy sú len zlomkom
  • Stovky luxusných apartmánov, wellness procedúr budu na Floride čoskoro realitou

Súčasťou populárneho kasíno rezortu Seminole Hard Rock Hotel & Casino na Floride sa stane luxusný hotel v tvare gitary. Informuje rezort na svojom webe.

Hotel v tvare gitary je súčasťou 1,3 miliardového rozšírenia celého rezortu, ktorého výstavbu ohlásili koncom roka 2017.

„Bude to najznámejšia herná, ubytovacia a zábavná destinácia v Spojených štátoch“ píše sa na webe rezortu. Kasíno rezort je vo svete známou značkou najmä pre svoju vynikajúcu pohostinnosť, rozsiahle herné ponuky vrátane stolových hier či prémiovej herne.

Že sa bude jednať o komplex najvyššej kvality a prvotriedneho prevedenia zaručujú mená pracujúce na projekte. Uhladenú formu a špičkovú kvalitu zabezpečí podľa investora architektonické štúdio Klai Juba Wald, ktoré stojí za svetovými herným projektami a najvyšší štandard pre návštevníkom poskytne práca dizajnéra Davida Rockwella.

„Toto jedinečné architektonické a inžinierske majstrovské dielo ponúkne hosťom a hráčom destináciu hodnú rockových hviezd, ako nikde inde.“ opisuje rezort svoj pripravovaný architektonický skvost.

The Guitar Hotel & Oasis Tower

Unikátny hotel v tvare gitary Guitar Hotel prinesie do rezortu 638 luxusných izieb a apartmánov. Kompletne presklená stavba, ktorá je vysoká viac ako 135 metrov, dostane nielen tvar gitary, ale taktiež všetky doplňujúce prvky tohto hudobného nástroja, ako sú napríklad jasne osvetlené struny. Po dokončení sa hotel bude môcť pýšiť krásnym výhľadom na západ slnka na Floride, ktorý je sám o sebe okúzľujúci.

Druhú časť hotelového komplexu bude tvoriť 7-podlažný hotel Oasis Tower. Ten ponúkne 168 izieb a exkluzívne apartmány vybavené súkromným bazénom a výhľadom na nádhernú lagúnu. Spolu s Guitar Hotel ponúkne viac ako 800 luxusných izieb spolu s elegantnými priestormi pre pobyt snov.

Spa, nákupná pasáž, súkromna lagúna a mnoho ďalšieho

Kúpele resp. oáza s rozlohou 3 900 štvorcových metrov bude po dokončení stelesnením definície pokoja pre tú skupinu návštevníkov, ktorí hľadajú relax a ničím nerušený oddych. K dispozícií budú len značkové a najkvalitnejšie procedúry, terapie a služby, ktorých kvalitu dotvoria moderné a luxusné priestory pre každý druh oddychu. Okrem wellness zóny ponúkne možnosti aj pre ľudí bažiacich po pohybe vo forme fitness centra s rozlohou 300 m².

Vrcholom miliardového rozšírenia rezortu je 5,5 hektárový bazénový svet, ktorý troma „pobrežiami“ poteší aj toho najnáročnejšieho návštevníka.

Na spomínaných pobrežiach bude piesok priamo z Floridy a dojem tropickej dovolenky dotvoria vysadené palmy či vodopád. Vodnú plochu s veľkosťou ako tri futbalové ihriská bude možné využiť na vodné športy ako kanoistika, veslovanie a mnoho ďalšieho, informuje rezort. V jednej časti vonkajšieho vodného sveta sa na pontónoch budú nachádzať bungalovy na štýl Bora Bora.

Súčasťou rezortu bude aj rozsiahla pozdĺžna nákupná promenáda s rozlohou viac ako 2 400 m². Stravovanie bude zabezpečené formou šestnástich reštaurácií s rozdielnym konceptom a rozsiahlou škálou chuti. Okrem toho budú v ponuke široké možnosti nočného či párty života, ako aj  stovky hracích stolov a tisícky hracích automatov. Čerešničkou na torte bude Hard Rock Live sála s kapacitou 6 500 sedadiel.

Prvé rezervácie je možné urobiť už od 24. júla, no predpokladá sa, že sa voľné izby dlho neohrejú. Veď zvedavosť ľudí a možnosť ubytovať sa medzi prvými na svete v celosklenenom hotely v tvare gitary sa naskytne raz za život.

zdroje: seminolehardrockhollywood.com; press.seminolehardrockhollywood.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK