Expremiér Ódor: Cítim sa ako Superman, čo napáchal viac škôd než Radičová. Ficove výhovorky už na ľudí nefungujú
Expremiér Ódor: Cítim sa ako Superman, čo napáchal viac škôd než Radičová. Ficove výhovorky už na ľudí nefungujú