Táto Piz­za Hut kra­bi­ca sa za pár sekúnd pre­me­ní na pro­jek­tor

Lukáš Timko / 9. júna 2015 / Lifehacking

Piz­za Hut už nech­ce byt len oby­čaj­nou donáš­ko­vou služ­bou. Chce sa posta­rať aj o vašu večer­nú zába­vu. S tým­to kon­cep­tom pri­šiel reťa­zec v Hong Kon­gu, kde zača­li doru­čo­vať piz­zu v špe­ciál­ne navr­hnu­tý­ch kra­bi­cia­ch, kto­ré sa doká­žu pre­me­niť na pse­udo fil­mo­vý pro­jek­tor.

 

Krabice navrhnuté firmou Ogilvy Hong Kong majú v prednej časti otvor, do ktorého sa zasadí plastická šošovka slúžiaca ako šošovka projektora. Je umiestnená v unikátnom pizza stolčeku (tiež nazývanom ochranca pizze), ktorý ju chráni pred dotykom s vrchom krabice. Pizza stolček sa následne použije ako stojan na váš smartphone, ktorý umiestnite do krabice. Potom sa obraz z vašeho displeja premietne na najbližšiu stenu.

 

 

To však nie je všetko - na výber máte zo štyroch rôznych krabíc, pričom každá ma na sebe QR code z rôznymi filmami na stiahnutie - Slice (pre fanúšikov hororov), Anchovy Armageddon (pre milovníkov sci-fi), Hot & Ready (určené romantickým dušiam) a Fully Loaded (pre nadšencov akčných filmov). Samotná krabica ma príznačný názov “Blockbuster Box”.

 

Na to, aby ste z “projektora” niečo vyťažili, musíte sa nachádzať vo veľmi tmavej miestnosti. Avšak ani to vám nezaručí kvalitný obraz. Nehovoriac o tom, že telefón sa musí vložiť do krabice, ktorá je celá od pizze. Ak sa k tomu predsa len odhodláte, na scénu nastupuje otázka zvuku, ktorý, samozrejme, nebude najlepší. To však neznamená, že to nechceme vyskúšať – no najprv sa ale musíme dostať do Hong Kongu.

 

Zdroj: theverge.com

Pridať komentár (0)