Telekom od Vianoc až do Troch kráľov stopne svoju reklamu. Zákazníkom chce dopriať nerušené sviatky

  • Vianočné rozprávky a reklamy v televízií? To príliš nejde dokopy
  • Na obdobie dvoch týždňov si oddýchneme od reklám Telekomu
  • Oznámil to Bekim na svojom Instagrame sebe vlastným humorom
Youtube Telekom
  • Vianočné rozprávky a reklamy v televízií? To príliš nejde dokopy
  • Na obdobie dvoch týždňov si oddýchneme od reklám Telekomu
  • Oznámil to Bekim na svojom Instagrame sebe vlastným humorom

Ak by sa ťa niekto opýtal, či ti prekážajú reklamy počas sledovania televízie, sme presvedčení, že by tvoja odpoveď bola jednoznačne pozitívna. Niekedy je frekvencia reklám počas sledovania obľúbeného televízneho seriálu, relácie alebo filmu ozaj neznesiteľná, ale bohužiaľ, aj televízie musia z niečoho financovať svoje výdavky.

V období vianočných sviatkov je intenzita sledovania televízie zvýšená, pravdepodobne najvyššia v celom roku. Každý z nás predsa miluje klasické ale aj moderné vianočné rozprávky, programy a filmy, ktoré sa stali akousi každoročnou tradíciou. Televízie si uvedomujú túto situáciu, a každoročne pristupujú ku kroku, kedy svojim divákom na štedrý deň doprajú úplný komfort a pohodu pri sledovaní, a preto počas filmov alebo iných televíznych programov nevysielajú žiadnu reklamu.

Diváci to oceňujú a tešia sa z tohto kroku, veď kto by netúžil sledovať televíziu počas vianočných sviatkov s horúcim nápojom alebo drinkom v ruke, koláčmi na stole a navyše bez prerušovania reklamami?

Slovak Telekom, aj tento rok dodržal tradíciu a divákom ponúka viac, ako len jeden deň bez reklám. V období od 24. decembra až do 6. januára v televízií neuvidíme ani jednu reklamu z ich produkcie. Na obdobie dvoch týždňov totižto úplne pozastaví vysielanie svojich televíznych reklám.

Na svojom Instagrame to prostredníctvom videa oznámila hlavná tvár aktuálnej kampane Telekomu, Bekim, ktorý v úlohe ambasádora prevzal začiatkom roka štafetu od Petra Sagana. Bekim vďaka svojmu jedinečnému a nezameniteľnému humoru žiari v nových reklamách operátora, ktoré sa tešia veľkej obľube aj vďaka tomu, že sa nezdráha uťahovať si aj sám so seba a zo svojho hendikepu.

Samotné video nevybočuje zo šablóny, kedy opäť nezabudol poukázať na svoj hendikep a vtipne uviedol, že mal s „telekomákmi“ sedenie, teda on sedel a oni si prisadli“ a zhodli sa na vyššie spomínanom kroku. Tvrdí, že sám sebe bude v televízií chýbať, ale čo už.

V komentároch sa ľuďom nápad páči, aj keď mnoho z nich si reklamy obľúbilo a budú im chýbať. Najväčší úspech ale opäť zožal samotný Bekim, vďaka originálnemu podanie informácie. Dosť bolo ale slov, tu je vyjadrenie od Bekima.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Tešíš sa??? Alebo ti budú chýbať??? 😂 @telekomsk

Príspevok, ktorý zdieľa bekimko (@bekimko),

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK