Toto je „gadget”, ktorý z teba spraví aktívneho človeka a teraz ho môžeš dostať ako darček

  • Trh je dnes plný fitness nármkov či iných šikovných gadgetov, ktoré nám majú pomôcť s aktívnym životným štýlom. Ako si však spomedzi nich vybrať ten najvšetrannejší?
collage hui
  • Trh je dnes plný fitness nármkov či iných šikovných gadgetov, ktoré nám majú pomôcť s aktívnym životným štýlom. Ako si však spomedzi nich vybrať ten najvšetrannejší?

Na Slovensku stále pribúdajú ľudia, ktorí si uvedomujú, že šport a aktívny životný štýl sú prospešné pre zdravý a pohodový život. O podnikateľoch v našej krajine to platí dvojnásobne – to, že si ide Michal Truban každé ráno zabehať vôbec nie je náhoda. Na Slovensku pritom máme hneď niekoľko živých dôkazov toho, že šport skutočne dokáže nakopnúť biznis a produktivitu človeka. Lenže ako sa stať takýmto aktívnym produktívnym superčlovekom?

Každý má samozrejme svoju vlastnú cestu. Na pomoc však dnes máme k dispozícií kopec vychytávok a zariadení, ktoré majú s aktivitou a produktivitou pomôcť. Takýmto ideálnym pomocníkom je pritom “wearable” produkt Color Band A1, ktorý Huawei predstavilo spolu so smartfónom P9 Lite. Prečo sme sa rozhodli práve pre Color Band A1? Máme na to hneď niekoľko dôvodov.

Tvoja aktivita

Nie, nie je to len o počte krokov – Color Band A1 ti ponúkne oveľa viac informácií o tvojej aktivite, ako by si si najprv mohol myslieť.  Po spárovaní s aplikáciou v telefóne ti ukáže vyhodnotenie aktivity formou grafu, priemerné hodnoty tvojej fyzickej aktivity, ale aj  možnosť nastavenia cieľov do budúcna. Táto vychytávka pritom dokáže celkom sama rozoznať, akú aktivitu práve vykonávaš (chôdza, beh, jazda na bicykli) a okrem toho sleduje aj spálené kalórie To je však stále iba začiatok.

Color Band A1 je okrem toho všetkého ešte aj odolný voči prachu a vode – nemusíš sa teda báť, že ho zašpiníš a zabehať si s ním môžeš aj v daždi a po zablatených cestách. Výdrž jeho batérie s kapacitou 70 mAh sa pritom vyšplhá až na 28 dní v pohotovostnom režime, alebo na 22 dní pri bežnom použití. Ide teda o naozaj výnimočne šikovného pomocníka.

 

Zostaň pripojený

Vďaka Color band A1 budeš informovaný o prichádzajúcom hovore, správe či emaili aj keď svoj telefón práve nedržíš v ruke. Náramok ťa o tom decentne informuje vibráciami a blikajúcim svetlom, takže ani pri pracovných stretnutiach nebude pôsobiť rušivo. Aktuálne Color band A1 získaš len ako darček pri zakúpení Huawei P9 lite, ale rovnako ho možeš spárovať aj s iným smartfónom s operačným systémom Android aj iOS.

 

Tvoj spánok

A pri tom nejde len o počet hodín, ktoré stráviš v posteli. Pokiaľ sleduješ StartItUp pravidelne, vieš, že si na poriadny spánok potrpíme. Color Band A1 je preto pre nás ideálnym gadgetom.  Zachytáva nielen dĺžku, ale aj kvalitu tvojho spánku. Identifikuje fázy hlbokého a plytkého spánku a výsledky následne vyhodnocuje formou grafu. S týmto pomocníkom budeš o svojom spánku vedieť doslova všetko. No a čerešničkou na torte sú upozornenia – Color Band A1 ťa ráno zobudí ako klasický budík, avšak bez typického ranného “bzučania” len jemným zavibrovaním na ruke.

colorbanda12

Meranie UV žiarenia

Náramok Color Band A1,, toho dokáže oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jeho ďalšou skvelou funkciou je meranie UV žiarenia. Leto už síce pomaly končí, ale aj jeseň nám snáď ešte prinesie pár slnečných dní. Stačí ti namieriť Color Band A1 na slnko a on už celkom sám zmeria jeho intenzitu. Na základe vyhodnotenia potom identifikuje, aké ochranné prostriedky (pokrývka hlavy, ochranný faktor, atď.) by si mal v daný deň použiť.

Dobrá správa je, že náramok Color Band A1 aktuálne dostaneš u vybraných partnerov k telefónu Huawei P9 Lite zadarmo. Pre viac informácií pozri na web https://huaweibundle.com/sk.

zdroj fotografií: huawei

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech