Toto netradičné ubytovanie uchváti všetkých milovníkov hot-dogov

  • Airbnb je plné skvelých, lacných ale aj netradičných ubytovaní
  • Wienermobile patrí medzi tie najšialenejšie, ktoré aktuálne ponúka
  • Ponúka vybavenie ako klasická hotelová izba, no pridaná hodnota je na nezaplatenie
flickr.com/@huddleston
  • Airbnb je plné skvelých, lacných ale aj netradičných ubytovaní
  • Wienermobile patrí medzi tie najšialenejšie, ktoré aktuálne ponúka
  • Ponúka vybavenie ako klasická hotelová izba, no pridaná hodnota je na nezaplatenie

Aktuálne sa v ponuke Airbnb objavilo ubytovanie, ktoré nemá vo svete obdobu a pravdepodobne ide o jediné svojho druhu. Upozornil naň portál CNN.com.

Reč je o možnosti stráviť noc v legendárnom vozidle v tvare hot-dogu s názvom Wienermobile, ktorým Oscar F. Mayer, zakladateľ fastfoodového reťazca Oscar Mayer, lákal zákazníkov, aby si kúpili legendárny párok v rožku.

V našich končinách nie je reťazec príliš známy, avšak v USA patrí medzí vyhľadávané reštaurácie. Prvé vozidlo Wienermobile bolo podľa oficiálneho webu reťazca vyrobené ešte v roku 1936 a ide naozaj o jedno z najikonickejších vozidiel nie len v oblasti gastronómie, ale celkovo.

Milovníci hot-dogov, voláme vás domov. Ubytovanie na jednu noc ti ponúkne možnosť jesť hot-dogy, snívať o hot-dogoch a áno, žiť v hot-dogu, teda v ikonickom Wienermobile. Prvýkrát v histórií sa tvoje najdivokejšie sny o hot-dogu môžu stať realitou vďaka ubytovaniu v 8,2 metra dlhom hot-dogu na kolesách,“ píše sa na stránke Airbnb.

Čítaj viac TU>>Airbnb má novinku. Ponúka luxusné ubytovanie pre náročných cestovateľov

Samozrejme, vozidlo prešlo špeciálnymi úpravami v interiéri, ktorý je určený pre 2 osoby. Ponúka priestrannú posteľ, priestor na posedenie v kreslách s minichladničkou, ktorá je od vrchu nadol naplnená hot-dogmy z ponuky reťazca.

Zážitok umocní terasa resp. predzáhradka, ktorá napriek malým rozmerom ponúkne všetko, čo hostia pre večernú romantiku pod hviezdami potrebujú. K dispozícií je taktiež prenosný gril, uvítací balíček s hot-dog tématikou a bezplatné raňajky.

Nechýba ani štandardné vybavenie bežných hotelových izieb ako uteráky, wi-fi pripojenie či televízia.

View this post on Instagram

Hi all! I want to thank all of you for your support! Yesterday was amazing to see my painting all over social media, news outlets and beyond with National coverage! I wanted to share with you the details of the actual painting! About the painting: This commissioned, 12×24, framed piece is a variation from my popular "Chicago" painting that I know many of you are familiar with! The airplane carries Airbnb's logo on the banner and puts the famed Wienermobile front and center on Lake Shore Drive! The crowds of Lollapalooza are abundant in view and highlight the many shows that Grant Park has seen. The clouds are actually hot dogs and The Bean can be seen in upper right. Many recognizable Michigan Avenue buildings are present with the most important, Sears Tower! The welcome banner says "Chicago 2019" and the beautiful sailboats of Monroe Harbor are present. Buckingham Fountain in its hourly glory! My color palette, as usual, is a playful and bright one adding a warm and festive feel to the city! Im super proud of this painting and hope it resonates with you as well!!! @oscarmayer @airbnb 🌭🌭🌭🌭🌭🌭🌭 #wienermobile #airbnb #oscarmayer #lollapalooza #chicago #hotdog #nationalhotdogday #chicagoart #chicagoartist #travel #laurakiro #grantpark #popart #whimsical #creative #design #michiganave #lakemichigan #illinois #happy #airplane #buckinghamfountain #festival #sailing #skyline #sun #concert

A post shared by Laura Kiro (@laurakiroart) on

Interiér dopĺňa obraz od miestnej umelkyne Laury Kiro, na ktorom je namaľovaný ikonický automobil Wienermobile s airbnb loogom a Chicagom na pozadí.

Rezervovať si ubytovanie bude môžné len v rozmedzí troch dní, a to od 1. do 3. augusta, počas konania hudobného festivalu Lollapalooza v Chicagu.

Za cenu približne 120 eur za noc sa tak šťastie usmeje celkovo na tri dvojice, ktoré získajú tú možnosť stráviť noc v jednom z najnetradičnejších ubytovaní na svete. Predpokladá sa, že medzi milovníkmi tohto pokrmu sa o limitovaný počet nocí strhne poriadny boj.

zdroje: cnn.com; airbnb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech