Toto je TOP 10 čínskych gadgetov, ktoré najviac nakupujú Slováci

  • E-shop Everbuying.net patrí u mnohých medzi obchody, v ktorých nakupujú so železnou pravidelnosťou. Spoľahlivosť, rýchla komunikácia a overená kvalita priniesli vytúžené vlastnosti, ktoré lákajú Slovákov ku kúpe nových zariadení.
gadgety-ktore-nakupuju-slovaci-nahlad
  • E-shop Everbuying.net patrí u mnohých medzi obchody, v ktorých nakupujú so železnou pravidelnosťou. Spoľahlivosť, rýchla komunikácia a overená kvalita priniesli vytúžené vlastnosti, ktoré lákajú Slovákov ku kúpe nových zariadení.

Slovensko je určite technologicky založenou krajinou, čo dokazuje aj zvýšený záujem o rôzne zariadenia a technológie ako také. Mnohí sa však v obrovskej ponuke e-shopu strácajú a veľakrát potrebujú pomocnú ruku, aby našli tie vhodné smartfóny, tablety a iné gadgety. Mali by sme si pomáhať navzájom, no nie? A práve z tohto dôvodu sme pripravili zoznam najpredávanejších zariadení slovenských zákazníkov v e-shope Everbuying.net.

Xiaomi Mi VR Play

xiaomi-mi-vr-play-nizsia-cena-4

Virtuálna realita bola donedávna len v plienkach, no posledný rok sa masívne rozrástla aj v našich končinách. Všetko to začalo so slávnymi Google Cardboard, z ktorých vychádza aj historicky prvý headset od Xiaomi, Mi VR Play. Ten ponúka štýlový vzhľad, dostatočnú kvalitu vyhotovenia a hlavne priaznivú cenovku len 11 € s použitím kupónu MIVR.

xiaomi-mi-vr-play-nizsia-cena-1

Xiaomi Pistons Iron

xiaomi-pistons-iron-recenzia (8)

Slúchadlá Pistons od Xiaomi patria medzi najrozšírenejšie príslušenstvo po celom svete. Úžasné zvukové podanie v kombinácii s neskutočne lákavou cenovkou prinieslo ten správny recept na používateľov, ktorí tieto slúchadlá nakupujú ako teplé rožky. S cenou 16 € sa ani nečudujeme.

Beelink GT1

Medzi najnakupovanejšie príslušenstvo patrí aj tento multimediálny box s Androidom 6.0, ktorý dokáže razom premeniť klasické televízory na plnohodnotné SmartTV. K dispozícii máš Obchod Play s neuveriteľným množstvom aplikácií, ktoré zdokonaľujú zážitok z používania. 8-jadrový procesor Amlogic S912 sa postará o všetky potrebné výpočty, pričom ho dopĺňa 2 GB RAM pamäte a 16 GB úložiska s možnosťou rozšírenia microSD kartami.

V podpore je aj špičkové 4K video v najnovšom kodeku H.265. Ako úplná čerešnička na torte je moderný vzhľad, ktorý sa hodí do každej domácnosti.

Xiaomi Redmi 3S

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad

Prvým smartfónom v tomto výbere je veľmi dobre známe Xiaomi Redmi 3S. Tento low-end spôsobil neskutočný ošiaľ a čínsky gigant opäť dokázal namiešať ten správny „kokteil“. Momentálna akcia na verziu s 3 GB RAM pamäte a 32 GB rozšíriteľným úložiskom predčila aj tie najvyššia očakávania. Cena 126 € je priam neskutočná a asi sa zhodneme, že v súčastnosti niet lepšieho smartfómu v pomere cena / výkon. Žiaľ, táto akcia tvoju peňaženku určite neochráni :)

Xiaomi Bluetooth reproduktor

Portfólio čínskeho výrobcu nemá konca kraja, no to už asi veľmi dobre vieš. Bluetooth reproduktory rovnako patria medzi veľmi vyhľadávané zariadenia. Práve tento od Xiaomi sa vyznačuje prémiovým vzhľadom a dokonalými špecifikáciami. Zoberme si napríklad výkon až 5 W a dostatočnú batériu pre dlhé počúvanie vašich obľúbených skladieb.

Vernee Apollo Lite

vernee-apollo-lite-recenzia (6)

10-jadrový MediaTek Helio X20 procesor, krásny vzhľad, 4 GB RAM, čistý Android 6.0 Marshmallow a DualSIM s plnou podporou LTE frekvencií. Nie je toho málo, že? Tak presne toto je tá najpodstatnejšia časť smartfónu Vernee Apollo Lite, ktorý si získal srdcia fanúšikov. Mladý výrobca zjavne vie, čo robí a my sa tešíme na každú jednu novinku. Súčasná cena 179 € za model Apollo Lite je však viac ako len vynikajúca.

vernee-apollo-lite-recenzia (7)

Xiaomi Pistons Basic

xiaomi-pistons-basic

Model Pistons Basic je tým pravých orechovým. Nielenže ponúkajú moderný dizajn s viacerými farebnými prevedeniami, dokážu očariť aj slušnou kvalitou zvukového výstupu. Definitívne však presvedčí až cena, ktorá predstavuje necelých 5 € s použitím kupónu MBEAR.

Herná myš s LED podsvietením

Hráčska myš nemusí nutne stáť niekoľko desiatok eur, čo dokazuje ďalší produkt vo výbere. Táto myš sa vyznačuje LED podsvietením v rôznych farbách, programovateľnými tlačidlami a maximálnou hodnotou dpi až 3200. Pokojne môžeme tento gadget odporučiť do každého hráčskeho „setupu“.

Xiaomi Mi4

xiaomi-mi4-perfektna-cena-4

Žijúca legenda smartfónového priemyslu, ktorú asi netreba zvlášť predstavovať. Milióny predaných kusov po celom svete a ani takmer 3 roky po oficiálnom predstavení neutícha záujem. Mi4-ka bola dokonalým príkladom schopností Xiaomi a nespočet fantastických funkcií alebo vlastností očarili používateľov.

xiaomi-mi4-perfektna-cena-5

Výbava smartfónu už síce nepatrí medzi TOP vlajkové lode, no na bežnú strednú triedu bohate stačí. Jediným negatívom tak zostáva absencia 4G mobilných sietí. Za 133 € teda dostaneš niekdajšiu vlajkovú loď, ktorá si stále drží brutálne vysoký štandard. Zľavu aplikuješ kupónom MI4OE.

Xiaomi Mi Band 2xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(18)

Fitness náramky Mi Band majú na konte cez 55 miliónov predaných kusov po celom svete. Novinka z tohto leta, Mi Band 2, dostal do vienka OLED displej, kvalitnejší materiál remienka a presnejšie senzory. Vo výsledku ide o dokonalý produkt, ktorý symbolizuje hlavne úžasná cenovka.

fony-z-ciny3-1024x1821-1024x1824-1024x182

zdroj: fonyzciny.statitup.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech