S týmto gadgetom od Ubisoftu budeš môcť cítiť prdy počas hrania tejto hry

  • Zabudni na Oculus, Nosulus Rift ti prinesie skutočný herný zážitok!
055547
  • Zabudni na Oculus, Nosulus Rift ti prinesie skutočný herný zážitok!

V nadchádzajúcej hre South Park: The Fractured But Whole je najväčšou zbraňou hlavného hrdinu prdenie. Ubisoft hovorí, že hlavný hrdina používa “silu zadku”, aby sa pohyboval a bojoval proti nepriateľom. V dnešnej dobe je hranie vo virtuálnej realite in, ale prdy nie sú vidieť, takže Ubisoft na to išiel svojsky a vytvoril zariadenie, ktoré ti umožní cítiť prdy v priebehu hry.

image-shares

foto: nosulusrift.ubisoft.com

“V South Park: The Fractured But Whole hráš za nováčika v meste. Jednou z jeho zvláštnych schopností je naozaj sila zadku. Jediný spôsob, ako pomôcť ľuďom tú silu naozaj zažiť je uistiť sa, že ju naozaj môžu cítiť. Tentokrát sme chceli prísť s najreálnejším, najviac pôsobivejším spôsobom, akým by hráči mohli zažiť silu nového hrdinu,” hovorí Jason Schroeder z Ubisoftu.

Volá sa Nosulus Rift, nasadíš si ho okolo nosa a hráš hru ako obvykle. Keď si tvoja postava prdne, budeš cítiť zápach. V podstate sa podobá na minimalistickú high-tech masku. Aj keď je Nosulus Rift na prvý pohľad úplná šibnutosť, zdá sa, že u hráčov má úspech. „Len som začal hrať hru a už to prišlo. Nikdy predtým som necítil nič tak silné. Prd smrdí fakt skutočne! Najviac pohlcujúci zážitok vôbec,“ povedal hráč, ktorý skúšal Noculus Rift. Hrozný zápach vraj pochádza z olejov vo vnútri zariadenia. Takže je to niečo ako šialená forma aromaterapie.

Zariadenie má byť zatiaľ k dispozícii len na konvenciách, takže ak si chceš ku hre čuchnúť budeš sa musieť zúčastniť nejakej hernej konferencie, na ktorej sa Ubisoft zúčastňuje. Alebo môžeš počkať a kúpiť si ho spolu s hrou The Fractured But Whole, ktorá na Xbox One, PS4 a PC vyjde 6. decembra.

zdroj: theverge.com, zdroj titulnej fotografie: trueachievements.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech