UPSTAGE: Ako vytvoriť úspešný nápojový biznis?

  • Je tu ďalšia panelová diskusia a ďalšia HOT téma. Budeme hostiť najväčších odborníkov v nápojovom priemysle. Ak ťa zaujíma nápojový biznis alebo si rád vychutnávaš dobrú kávu či drink, určite sa zastav. :)
herbert2
FB Michalská Coctail Room/ FB Herbert
  • Je tu ďalšia panelová diskusia a ďalšia HOT téma. Budeme hostiť najväčších odborníkov v nápojovom priemysle. Ak ťa zaujíma nápojový biznis alebo si rád vychutnávaš dobrú kávu či drink, určite sa zastav. :)

Už v utorok 4.7. o 19:30 sa stretneme v Satori Stage a okrem toho, že sa dozvieš zaujímavé informácie, zažiješ príjemný večer a na záver si dáme všetci spolu pohár vína či piva. :)

Tak ako jedlo zažíva veľký boom aj nápoje idú na výslnie. Veď povedzme si na rovinu. Čo je lepšie ako si v lete na terase vychutnať dobrý drink? My sme pozvali hostí, ktorí si spravili s nápojov job a na panelovke porozprávajú, aké to je podnikať v tomto fachu.

A na koho sa môžeš tešiť? :)

Našim prvým hosťom je Mário z Herbert sirupov. Človek by neveril, aká sa dá na sirupe spraviť závislosť a to hovorím z vlastnej skúsenosti. Herbert vyrába domáce sirupy tých najrôznejších príchutí a chutia naozaj skvele. Celý projekt expresne rastie a Mário ti porozpráva, ako sa mu to podarilo.

foto: archív Herbert 

Druhým hosťom je Erik z Goriffee. Erik otvoril jednu z najznámejších pražiarni na Slovensku a darí sa mu super. O tom, ako pracovať v kávovom segmente na Slovensku,, ale aj o tom čo všetko musí zvládať, sa dozvieš na panelovke.

foto: FB  Kaffehaus Goriffee

Tretím hosťom je hlavný barman Lukáš z bratislavského secret baru teda z Michalská Coctail Room. Ak si si myslel, že mixovanie drinkov nie je hotová veda, bol si na omyle. Lukáš je odborník do tejto oblasti a okrem toho, že ti porozpráva všetko o drinkoch, ti povie aj o tom, prečo vlastne vznikol prvý bratislavský secret bar a či sa tomuto konceptu na Slovensku darí.

foto: FB Michalská Cocktail Room

Príď sa inšpirovať a prežiť pohodový večer. Všetky info nájdeš na FB evente a lístky si môžeš kúpiť TU.

Ďakujeme našim partnerom Slovenskej sporiteľni, Launcheru, SBA a Sygicu

Tešíme sa na teba. :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech