Urinary 2.0 je hi-tech budúcnosť mužskej záchodovej hygieny

  • Vďaka tomuto novému pisoáru sa zo záchodu stane tvoje nové obľúbené miesto.
urinal-etiquette
  • Vďaka tomuto novému pisoáru sa zo záchodu stane tvoje nové obľúbené miesto.

Traja Španieli, biochemik a obchodník Eduard Gevorkyan, ekonóm Ivan Giner a tréner Miguel Angel Levanteri, si nedávno nechali patentovať prototyp pisoára, ktorý prináša hi-tech vychytávky pre takú bežnú činnosť, akou je močenie.

urinary-that-allows-you-to-wash-and-dry-your-penis

foto: mirror.co.uk

Urinary 2.0 je šikovný bidet, vďaka ktorému sa vycikáš bez pomoci rúk a ešte ti aj očistí tvoj nástroj. To nielen znamená, že si nebudeš musieť špiniť ruky, ale môže tiež znížiť šancu na pád telefónu do záchodu o polovicu, pretože ho (telefón) budeš môcť držať oboma rukami. 

Presne tak. Po tom, čo vyprázdniš svoju nádrž, ti tento hi-tech pisoár umyje mužnosť postrekom mydlovou vodou po dobu troch sekúnd a ešte ti ho aj usuší. Sušenie tiež trvá tri sekundy a funguje podobne ako sušič rúk.

4tnplqo

foto: reddit.com

Ale aby bolo cikanie ešte príjemnejším zážitkom, Urinary v sebe ukrýva početné senzory, ktoré nielen sledujú tvoj prúd a aktivujú mechanizmus čistenia akonáhle budeš hotový, ale tiež nastavia teplotu vody na základe teploty v miestnosti. Ak by ani to nestačilo, tento šikovný pisoár tiež vezme do úvahy tvoju výšku a veľkosť tvojho nástroja, podľa ktorých sa nastaví tak, aby ani kvapka neskončila na nohaviciach.

Milé dámy, nemusíte teraz na chlapov žiarliť. Tím stojaci za týmto úžasným vynálezom v súčasnej dobe pracuje na ďalšej verzii Urinary prispôsobenej tak, aby vyhovovala ženám.

lainfo-es-61513-636079841514084677w

foto: lainfo.es

V súčasnej dobe sa tento vynález nachádza ešte v štádiu prototypu, Gevorkyan a Giner momentálne vyjednávajú so španielskou spoločnosťou, ktorá chce kúpiť patent a ponúkla im zaň 680 000 eur. Snáď sa to podarí a tento smart pisoár čoskoro uvidíme na toaletách všade.

ad_172353884

foto: metro.co.uk

zdroj: thenextweb.com, zdroj titulnej fotografie: drshem.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech