Uteč pred Kiskom! Robert Fico predstavil online hru, v ktorej máš zachrániť svoju babičku 

  • Robert Fico predstavil politickú online hru, v ktorej máš pomôcť babičke ujsť pred Andrejom Kiskom
  • Bývalý premiér chce, aby si ľudia hraním tejto hry skrátili čakanie, kým poslanci odblokujú rečnícky pult v parlamente
gunn
wikimedia.org, unsplash.com
  • Robert Fico predstavil politickú online hru, v ktorej máš pomôcť babičke ujsť pred Andrejom Kiskom
  • Bývalý premiér chce, aby si ľudia hraním tejto hry skrátili čakanie, kým poslanci odblokujú rečnícky pult v parlamente

Poslanci mali dnes v skrátenom legislatívnom konaní rozhodovať o troch vládnych návrhoch zákonov. Dva sú iniciatívou Smeru-SD. Ide o trináste dôchodky pre penzistov a zvýšenie rodinných prídavkov o sto percent. SNS zasa chce zrušiť diaľničné známky pre autá do 3,5 tony. Strana rovnako iniciovala rokovanie parlamentu o Istanbulskom dohovore, informuje SITA.

Ani dnes sa však o ničom nerozhodlo, nakoľko predseda národnej rady SR Andrej Danko vykázal šesticu poslancov z koalície Progresívne Slovensko/Spolu z rokovacej sály do konca stredajšieho rokovacieho dňa, keďže blokovali priestor rečníckeho pultu. Danko preto schôdzu prerušil do štvrtka do 9:00 hod.

Na celú situáciu sa rozhodol pomerne netradične reagovať aj Robert Fico, ktorý na svojej facebookovej stránke zverejnil link na hru Uteč Babi!. Svojim sledovateľom odkazuje: Zatiaľ si môžete zahrať túto hru a zachrániť dôchodky našich rodičov pred Kiskom.” 

Smer práve v rámci kampane vyvrhol hru Uteč babi!, v ktorej bývalý prezident naháňa dôchodkyňu na vozíčku, aby ju okradol. Len toľko k úrovni Nového Smeru a nositeľa novej a civilizovanej politiky Pellegriniho.

Gepostet von Miro Kern am Montag, 17. Februar 2020

„Zachráň babku pred Kiskom! Pomôž jej utiecť, vyhni sa prekážkam a nenechaj ju napospas Kiskovi,” píše sa na začiatku hry. 

Princíp je jednoduchý. Vďaka klikaniu a zbieraniu liekov musíš utiecť pred bývalým prezidentom Kiskom, ktorý chce okradnúť dôchodkyňu na vozíčku. 

Objednávateľom tejto hry je SMER- sociálna demokracia, dodávateľom je spoločnosť JM Communication s.r.o, za ktorou stojí Ján Mažgút, ktorý je súčasným hovorcom Smeru. 

Toto však nie je jediná slovenská hra s politickou tematikou. Ešte v roku 2018 sa na internete objavila online hra s názvom „Hranol Zabil mačku.”

Stoja za ňou vývojári hier, ktorí pôsobia pod stránkou Bombis.sk. Tí si povedali, že susedova mačka vie toho priveľa a je potrebné ju umlčať. Vytvoril preto nefalšovanú videohru Hranol Zabil Mačku!

Názov hry odkazuje na dobre známy výrok bývalého premiéra: „Je pekný vtip, že sused mi zabil mačku. Sused je volič Smeru. Fico zabil mačku. Ďakujem pekne, ďakujem, že ste prišli,“ povedal a odišiel z tlačovej konferencie.

Dokážeš spolu s Hranolom a Našimi ľuďmi poraziť susedovu mačku? Pre istotu sa otestuj. Hrať môžeš na počítači, priamo cez browser alebo si stiahnuť hru na Android z Google Play.

Hraj na http://lsns-wildhunt.6f.sk/

Gepostet von Bombis am Montag, 28. März 2016

V portfóliu Bombis.sk nájdeš aj videohru s názvom ĽSNS Wild Hunt (Paintball edition). Tá sa odohráva priamo v prostredí parlamentu a tvojou úlohou je umlčať vykrikujúcich náckov v zelených tričkách vďaka paintball pištoli. Vyskúšať môžeš aj takzvaný Plavčanov simulátor. V ňom budeš mať možnosť opýtať sa ho akúkoľvek otázku a on ti zaručene odpovie s obkľukov jemu vlastnou.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech