V lockdowne otvoril krčmu. Keď šiel preto do basy, kontroverzná právnička sa na neho vykašľala

  • Nariadenia vlády sa dotýkajú každého z nás a nie všetci s nimi súhlasíme
  • Príkladom je majiteľ prešovskej krčmy, ktorý mal aj napriek zákazu otvorené
  • Podľa TV Markízy mal vianočné sviatky stráviť za mrežami
Facebook/Dr. Adriana Krajnikova Facebook/Tralka Pub
  • Nariadenia vlády sa dotýkajú každého z nás a nie všetci s nimi súhlasíme
  • Príkladom je majiteľ prešovskej krčmy, ktorý mal aj napriek zákazu otvorené
  • Podľa TV Markízy mal vianočné sviatky stráviť za mrežami

V decembri sme ťa informovali o Prešovčanovi, ktorý sa rozhodol nechať svoj podnik otvorený aj napriek zákazu vlády. Podľa jeho slov potreboval uživiť rodinu a kúpiť deťom vianočné darčeky. Krčmou sa začala zapodievať aj polícia a regionálny úrad verejného zdravotníctva v Prešove, na podnik dostali echo.

Majiteľovi tak hrozila nie len pokuta vo výške 20 000 eur, ale aj pobyt vo väzbe počas sviatkov. Podnik bol zatvorený až po 15 kontrolách. Podnikateľa v tom čase obhajovala kontroverzná slovenská právnička Adriana Krajníková, ktorú si môžeš pamätať z októbra. Svojej klientke totiž radila, aby si v košickej pôrodnici nedávala rúško.

Posted by Moto Pub on Tuesday, July 7, 2020

Kontroverzia

K samotnej právničke sa vyjadril aj majiteľ prevádzky. Na sociálnej sieti zverejnil príspevok, ktorý momentálne zdieľalo takmer 800 ľudí. Píše v ňom, že Krajníková sa na políciu za podnikateľom dostavila bez rúška a dožadovala sa stretnutia s majiteľom krčmy, ktorý ju vraj rázne odmietol.

Majiteľ sa sťažuje aj na tvrdenie právničky, že otvorený podnik je len priestupok. „Mysleli sme si, že keď je právnička, vyzná sa v zákonoch,“ píše podnikateľ. Po odvysielaní reportáží sa o podnik začali zaujímať policajti a majiteľ sa teda rozhodol podnik zavrieť. Aj napriek výslovnému zákazu Krajníkovej.

„Po návštevách polície, ktoré sa stupňovali, sme sa rozhodli napriek vyslovenému zákazu Krajníkovej, že zatvoríme a nebudeme provokovať. Na to si ma zavolala Krajníková do kanclu, doslova ma zdrbala ako psa, že o čo nám ide, že všetko, o čo sa ona snaží, chceme zničiť. Vedeli sme, že nátlakom zo strany polície a RUVZ to nevedie k ničomu dobrému. Ostali sme zatvorení, ale to už policajti mali v rukách paragraf, na základe ktorého ma obvinili.“

Policajti ho nakoniec zavreli a sviatky trávil vo väzení. „Pani advokátka nemala absolútne žiadnu snahu sa za mnou dostaviť a keď jej bolo manželkou povedané, že už mala byť dávno pri mne, tak jej len sucho odpovedala, čo ona urobí, keď som už tam.“ Ďalej sa s ňou už odmietol stýkať.

Vyjadrenie k celej veci.Podnik sme mali otvorený 2 týždne predtým, ako nás začala zastupovať Judr. Krajníková. Po…

Posted by Moto Pub on Sunday, January 10, 2021

Šíri hoaxy a číta Zem&Vek

17. novembra prišla advokátka Krajníková so správou, že založila politickú stranu s názvom Právo Slovenskej republiky. Dôvodom mala byť aktuálna politická a právna situácia.

„V priamom prenose a pred našimi očami zaniká právny štát, čo ohrozuje podstatu existencie nášho národa, a čo mi aj vy všetci každý deň píšete podnety, právne veci, osobné poznatky a všetky nešťastné príbehy o krutosti, potupe a ekonomickej likvidácii, nevidím v tomto marazme za súčasnej mocenskej konštelácie možnosť nastolenia poriadku PRÁVA a zdravého rozumu,“ uvádza právnička na webe Žaloby voči štátu

Proti Krajníkovej sa po októbrovej kauze postavili lekári, advokáti a bežní občania. Jej to však nevadilo, pretože podľa nej je úplne všetko nulitné. Už len to sa dá považovať za znak toho, že verí alternatívnym médiám a manipulátorom ako je Štefan Harabin a Ľuboš Blaha. 

Košičanka na svojom Facebooku šíri rôzne pofidérne právne analýzy, v ktorých tvrdí, že všetky opatrenia sú nulitné a slovenské nemocnice používajú fašistické praktiky. 

Policajný TEROR a ŠIKANA lekármi Školy a testovanie detíPrevádzky zariadení

Posted by Dr. Adriana Krajníková on Sunday, December 13, 2020

Zdroj: Žaloby voči štátu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech