V našom kráľovstve máte prácu stále, odkazuje v skvelej reklame Harrymu a Meghan Burger King

  • Reakcie na „Megxit" na seba nenechali dlho čakať
  • Na mušku si ich zobrala značka Burger King, ktorá členom kráľovskej rodiny ponúka prácu aj korunu
sperk (1)
Ilustračný obrázok (unsplash.com)/TASR
  • Reakcie na „Megxit" na seba nenechali dlho čakať
  • Na mušku si ich zobrala značka Burger King, ktorá členom kráľovskej rodiny ponúka prácu aj korunu

Argentínsky Burger King reaguje na oznámený odchod Meghan Markle a princa Harryho z kráľovského paláca a ich záujem o finančnú nezávislosť, informuje portál adage.com.

V našom kráľovstve máte prácu stále,“ oznámila spoločnosť Burger King na svojom Twitteri pred niekoľkými dňami.

Nie je to prvý krát, čo svet žartuje na úkor monarchov, a to nielen britských. Za kampaňou stojí agentúra Hoy a úvodným sloganom je práve pozvánka a pracovná ponuka pre vojvodkyňu a vojvodu zo Sussexu.

Drahý vojvoda, ak stále hľadáte prácu, máme pre vás novú korunu,“ tvrdí značka. V rámci finančnej nezávislosti, ktorú si chce mladý pár odchodom z paláca zabezpečiť, im ponúka Burger King prácu presne tak, ako miliónom mladých ľudí. Siete s rýchlym občerstvením sú tak pre väčšinu študentov prvým kontaktom s reálnou prácou a vlastne aj s prvým reálnym zárobkom.

V kampani si agentúra nebola istá, či ich titulmi vojvoda a vojvodkyňa vôbec môže oslovovať, keďže princ Harry je síce princom od narodenia a teda titul mu právom prináleží, na nové tituly získali svadbou a boli im pridelené kráľovnou. Tých by sa podľa všetkého mali vzdať.

Burger King dá na hodinu 8 dolárov

Je toto cesta k finančnej nezávislosti? Princ Harry, ktorý bol predtým, než stretol americkú herečku Meghan Markle známy svojimi aférkami a kontroverznými vyjadreniami či činmi, pravdepodobne až tak neprekvapil. Podľa tvrdení britských médií stojí sa ich odchodom z paláca práve jeho manželka Meghan. Princ však toto tvrdenie vôbec nepopiera.

To, akým spôsobom sa budú živiť zatiaľ neuviedli. Podľa slov New York Times požadujú ostať členmi kráľovskej rodiny na polovičný úväzok. Kráľovná už oficiálne stanovisko vydala, z ich činu bola však prekvapená nielen ona, ale aj časť kráľovskej rodiny.

O tom, ako spoločnosť Burger King reaguje na aktuálne témy v spoločnosti sa môžeš dočítať TU. Takto napríklad konfrontovali ošiaľ, ktorý vypukol ohľadom filmu Joker.

Zdroje: nytimes.com, adage.com, news.sky.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK