V podnikoch po celom Slovensku si už môžeš objednať pivo zadarmo. Zaplatí ti ho populárny pivovar

  • V stovkách prevádzok v našej krajine si až do 7. júna môžeš dať jedno pivo zadarmo
  • Je to vďaka štartu nového projektu Prvé pivo na náš účet, za ktorým stojí pivovar Plzeňský Prazdroj
Pixabay/ Prazdroj
  • V stovkách prevádzok v našej krajine si až do 7. júna môžeš dať jedno pivo zadarmo
  • Je to vďaka štartu nového projektu Prvé pivo na náš účet, za ktorým stojí pivovar Plzeňský Prazdroj

Pandémia koronavírus dostala mnohé bary, reštaurácie či bistrá do skutočne veľkých problémov, z ktorých sa budú vedieť dostať len tí najpriebojnejší. Niektoré prevádzky sa bez podania pomocnej ruky celkom nezaobídu. Najnovšie im ju podáva pivovar Plzeňský Prazdroj Slovensko.

Opätovné otvorenie viac ako 1200 slovenských podnikov, kde sa čapuje Pilsner Urquell, podporí značka doposiaľ najväčšou akciou vo svojich dejinách.

Každý, kto si objedná prvé pivo v niektorom z  1200 slovenských podnikov, pubov či reštaurácií, kde čapujú Pilsner Urquell, dostane jedno pivo na účet pivovaru. Akcia s názvom Prvé pivo na náš účet bude prebiehať od 25. mája do 7. júna s tým, že každá prevádzka si určí svoj vlastný termín v tomto časovom rozmedzí.

zdroj: Unsplash

Cieľom tohto kroku pivovaru je podporiť podniky, pomôcť im a zároveň poďakovať všetkým hosťom za ich lojalitu.

Do projektu sa navyše zapojili aj ďalšie značky z portfólia Plzeňského Prazdroja Slovensko, takže pivovar podporí celkom takmer 4 000 podnikov a reštaurácií na Slovensku.

„Ekonomika aj celá spoločnosť potrebuje nové impulzy a podporu. Vedeli sme, kedy sa zastaviť a zostať doma a vieme aj to, že teraz je treba opäť uviesť všetko do pohybu,“ uviedol v oficiálnej správe Václav Berka, emeritný vrchný sládok Plzeňského Prazdroja.

Čítaj viac: Slováci zachraňujú lokálne pivovary a podniky. Bedničku piva ti pred dvere donesú za pár hodín

Akcia je obmedzená na jedno pivo na osobu a platí do vypredania poskytnutého množstva danej prevádzke.

Zoznam zapojených prevádzok, ktoré majú v ponuke ležiak Pilsner Urquell, a v ktorých platí akcia, nájdeš na oficiálnej stránke pivovaru. Stačí zadať názov mesta, v ktorom si chceš dať pivo zadarmo.

Aktuálna situácia po otvorení terás a podnikov potvrdzuje, že o posedenie s priateľmi pri dobrom čapovanom pive je veľký záujem. „Uplynulé týždne boli pre našu prevádzku náročné, aj keď nám čiastočne pomohol predaj cez okienko alebo verní hostia, ktorí si kúpili voucher v projekte Podpor svoj pub. Sama sa už veľmi teším, že môžem svojim hosťom načapovať poriadne pivo tak ako predtým,“ doplnila Petra Sečkárová, víťazka súťaže  Pilsner Urquell Master Bartender 2016.  

Zdroj: Pilsner Urquell

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK