Viceprezident z Microsoftu používa iPhone. Aké sú jeho dôvody?

Dávid Baránek, thinkapple.sk / 14. augusta 2016 / Business

Pre fanúšikov Windows Phone nebude neznáme meno Joe Belfiore, jeden z najvyšších manažérov Microsoftu. Má na starosti návrh systému Windows Phone.

Zdá sa však, že táto ikona medzi užívateľmi Windowsu nevyužíva vo svojom súkromí telefón, na ktorom sa sám podieľa. Včera totiž zverejnil na svojom profile Tweet, v ktorom hovorí o svojom zážitku z dovolenky. Verejnosť najviac zaujalo, že spomínaný Tweet bol odoslaný z iPhonu. Na tento fakt poukázal portál The Verge.

Niečo podobné, samozrejme, nemohlo zostať bez odozvy a informácie sa chopili mnohé médiá. Joe Belfiore, ktorý si momentálne užíva 9-mesačnú dovolenku, sa aspoň v komentároch pokúsil vysvetliť trápnu situáciu.

„Je pre mňa dôležité pochopiť produkty, ako sú iPhony a Android telefóny, ktoré často používajú aj užívatelia PC po celom svete a ktoré predstavujú konkurenciu pre Windows Phone,“ obhajoval sa viceprezident na sociálnej sieti.

„Na 9-mesačnej dovolenke mám jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s týmito produktmi do hĺbky. Pokiaľ chcete pochopiť výhody a nevýhody ekosystému ako Windows, Android a iOS, musíte v ňom žiť.“

Tweet, ktorý zaujal viaceré médiáTweet, ktorý zaujal viaceré médiá

Joe Belfiore sa teda vyhovoril, že iPhone používa nie preto, že mu pripadá lepší ako mobily s Windows Phone, ale kvôli zlepšeniu vlastných produktov. Čo na to povieš ty? Veríš mu?

thinkApple_banner

Zdroj: thinkapple.sk, zdroj fotografií: 9to5mac.com

Pridať komentár (0)