Magálová: Najotvorenejší rozhovor o Pellegrinim, Šimkovičovej či Ficovi

play icon

Prezidentský špeciál: Kamila Magálová

Herečka Kamila Magálová sa nečakane otvorene vyjadruje k aktuálnej politickej situácii na Slovensku. V rozhovore pre Startitup hovorí, že jej je smutno, čo sa v tomto národe deje aj v súvislosti s prezidentskými voľbami. „Taká agresivita, nenávisť a klamstvá sú u niekoho prioritou, až ma to zaráža,“ konštatuje.

Prízvukuje, že pôsobenie Martiny Šimkovičovej na poste ministerky kultúry považuje za katastrofu. „Táto nekompetentná osoba netuší, čo by tam mala robiť. V živote to nerobila, akurát hlásila správy. To, čo robí tieto odvolávania, akým právom tento niktoš, nedávam si servítku pred ústa, akým právom takto jedná?“

O premiérovi Robertovi Ficovi tvrdí, že je veľmi inteligentný človek, no podľa nej inteligenciu nepoužíva na pozitívne zmeny. „Neodsudzujem staršie dámy, ktoré chodia na MDŽ zhromaždenia. Určite sú to skvelé mamy, staré mamy. Potom však počúvajú oplzlé vtipy, ktoré aj urážajú ženy, tak tomu nerozumiem. Smejú sa a tlieskajú tomu, že ich urážajú ako ženy,“ opisuje atmosféru na MDŽ zhromaždeniach Smeru.

Magálová je kritická aj k chystaným zmenám v RTVS, ktoré môžu zasiahnuť aj ju. „Ak by sa RTVS zmenila na štátnu, tak ja by som so STAR určite nespolupracovala,“ prízvukuje Magálová.

Pre viac zaujímavých videí sleduj UP TV.