Zaujíma ťa digitálne podnikanie a online marketing? Túto konferenciu si určite nenechaj ujsť

 • V súčasnosti sa video stáva najrýchlejšie rastúcim reklamným formátom na internete.
 • Video má obrovskú silu, pretože je bohatším kanálom na predávanie informácií a možno ním efektívnejšie osloviť zákazníka.
 • V súčasnosti sa video stáva najrýchlejšie rastúcim reklamným formátom na internete.
 • Video má obrovskú silu, pretože je bohatším kanálom na predávanie informácií a možno ním efektívnejšie osloviť zákazníka.

Veď určite každému z nás utkvelo v pamäti promo video e-shopu Alza, kde zelený mimozemšťan Alzák ponúka 100 tabletov týždenne, alebo video reklama tancujúcich škrečkov v ponožkách od Dedoles. Pýtate sa, prečo má video taký úspech a v čom je jeho čaro? Video je spojenie obrazu a zvuku, ktoré dokáže vyvolať rôzne emócie, je zrozumiteľnejšie a zábavnejšie. Zároveň dokáže zapojiť zákazníka do diania tak, ako to textová či bannerová reklama nedokáže. A práve preto sa naša ďalšia konferencia nesie v téme Video Marketing Masters.

Make it Digital je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu, ktorú organizujeme už deviatykrát. Doteraz sa konferencie konali v priestoroch Univerzity Komenského na Odbojárov 10 v Bratislave. Tento rok sme sa však prispôsobili aktuálnej situácii a rozhodli sme sa presunúť do online priestoru.

zdroj: Digital Marketing Club

Konferencia je určená študentom, marketérom, podnikateľom, ale aj všetkým tým, ktorý sa o danú tému zaujímajú. Top osobnosti marketingu prinesú pre Vás to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúseností. Každú konferenciu sa sústredíme na kľúčovú tému, ktorá hýbe online a aj offline marketingovým svetom.

Tentokrát sme pozvali špičky slovenského videomarketingu a Youtube, ktorí vám odovzdajú svoje know-how a poradia vám ako vytvoriť kreatívne video, ktoré dokáže vzbudiť emócie a utkvie vám ešte dlho v pamäti. Róbert Slovák, Marek Didák, Jana Malaga, Kamil Aujesky, Kristína Kijacová, František Kozáček a Vlado Kurek – to sú mená, na ktoré sa môžete tešiť počas 3-dňovej online konferencie priamo z pohodlia vašich obrazoviek.

zdroj: Digital Marketing Club

Okrem skvelých spíkrov sa môžete tešiť aj na dvojicu youtuberov, ktorá dobýva svet krátkymi online skečmi – Matej Zrebný & Lukáš Frlajs. Na záver vás ešte čaká ako prekvapenie tajný hosť. A čo je najlepšie, študentský lístok môžete kúpiť už za 10 eur, prípadne štandardný za 15 eur. Viac informácii nájdete TU.

Na čo všetko sa môžete tešiť:

 • Róbert Slovák (Slovak & Friends) – Kreatíva vo videoprodukcii
 • Kristína Kijacová (Playground13) – Filmárske trendy súčasnosti
 • František Kozáček (Video Academy) – Ako 70 násobne zvýšiť organický výkon na Youtube
 • Kamil Aujesky (SamsiDigital – Digitálna agentúra) – Platené kampane a formáty, ktoré stoja za to
 • Vlado Kurek (Triad Advertising) – Čo (ne)dokáže video
 • Matej Zrebný & Lukáš Frlajs – otvorená diskusia
 • Jana Malaga (Content agency) – Influenceri a video marketing
 • Marek Didák (Hype) – Video marketing v čase korony
 • Tajný hosť – otvorená diskusia

Príďte sa presvedčiť, že práve video je kanálom budúcnosti, ktorý vám pomôže efektívne osloviť zákazníka, dokonale vzbudiť emócie a pomôže vybudovať váš brand.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech