Videoobhliadky: prezentujte svoj priestor modernou formou!

  • Žeby sme sa práve pozerali na budúcnosť realitných kancelárií a hotelových ponúk? Klepnú neupravované videá po prstoch nadsadeným opisom a upravovaným fotografiám bytov či hotelových izieb?
image_1433976113.jpeg
  • Žeby sme sa práve pozerali na budúcnosť realitných kancelárií a hotelových ponúk? Klepnú neupravované videá po prstoch nadsadeným opisom a upravovaným fotografiám bytov či hotelových izieb?

 

Videoobhliadky, projekt, ktorý je logickým pokračovaním a rozšírením projektu Dreamosh, online video turistického sprievodcu (o ktorom sme Vás už informovali a článok si môžete prečítať TU). Vo svojej podstate, aj tu sú Videoobhliadky sprievodcom, ale vo svete realít, hotelov a iných objektov. Rovnako ako Dreamosh, má aj Videoobhliadky na svedomí Tomáš Drimal (už o nedlho sa môžete tešiť na rozhovor s ním).

 

Videoobhliadky poskytujú prehliadku objektu, ktorá na videu reálne zachytáva priestor z pohľadu človeka, ktorý ním prechádza. Video je bez strihu, či špeciálnych grafických úprav. Pri pozeraní takéhoto videa máte pocit, akoby ste na danom mieste boli osobne. Vďaka priloženému pôdorysu s ikonkou, ktorá zobrazuje polohu videa, získa divák ešte väčší prehľad o priestore a jeho dispozícii. Video a pôdorys sú inteligentne prepojené a divákovi poskytujú aj možnosť  posunutia videa na konkrétne miesto na trase v pôdoryse.

 

 

Pri natáčaní videí je použitá kvalitná technika, najnovšie videokamery a steadicam-y na stabilizáciu videa. Videá sú dostupné vo Full HD kvalite.

Pridanou hodnotou pre zákazníka, ktorý si Videoobhliadky objedná, je, že s kvalitným videom získa aj kvalitne spracovaný pôdorys objektu. Tento pôdorys môže využívať aj pre iné účely mimo Videoobhliadok.

A nakoniec, ako Videoobhliadky uvádzajú na svojej stránke, ponúkajú veľa muziky za málo peňazí. Videoobhliadky si ako konkurenta postavili 3D panorámy, ktoré sa na podobné účely zvyknú využívať. Tento projekt tak prináša dynamickejší a reálnejší pohľad na snímaný objekt za menší peniaz.

 

 

Videoobhliadky ponúkajú svoje služby realitným kanceláriám, hotelom, penziónom, ale aj iným objektom, ktoré nechcú nič zakrývať a chcú sa prezentovať v reálnej podobe živou formou

 

Tak čo, nahradia Videoobhliadky reálne obhliadky bytov a budú novou, modernou formou prezentácie komerčných budov, či rôznych parkov a záhrad?

 

Zdroj: videoobhliadky.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech