Vitaj v 21.storočí. Na Slovenskej pošte od dnes zaplatíš aj kartou

  • Od dnes zaplatíme na poštách platobnou kartou, a to bez poplatku
  • Slovenská pošta prichádza s jednou z najočakávanejších služieb pre zákazníkov a to  6 mesiacov po prijatí stratégie „Pošta 2020“
ika
unsplash.com/youtube.com
  • Od dnes zaplatíme na poštách platobnou kartou, a to bez poplatku
  • Slovenská pošta prichádza s jednou z najočakávanejších služieb pre zákazníkov a to  6 mesiacov po prijatí stratégie „Pošta 2020“

Tá sa zameriava na modernizáciu služieb a zefektívnenie procesov. Slovenskej pošte na čele s novým generálnym riaditeľom Petrom Helexom sa tak darí napĺňať vytýčené ciele stratégie.

Slovenská pošta akceptuje najvyužívanejšie karty slovenských bánk – Visa, Mastercard, Maestro a Diners Club. Platba kartou je bez poplatku a zákazník ňou zaplatí rovnako ako v ktorejkoľvek inej obchodnej prevádzke. Taktiež môžeš zaplatiť kartou za produkty a služby Slovenskej pošty v akejkoľvek výške, pretože použitie karty nie je obmedzené minimálnou čiastkou.

„Za vyše pol roka môjho pôsobenia v pozícii generálneho riaditeľa Slovenskej pošty sa nám podarilo odštartovať hneď niekoľko moderných služieb pre zákazníkov a postupne zefektívňujeme procesy v spoločnosti. Platba kartou je jedno z tých opatrení, prostredníctvom ktorých ľuďom prinášame moderné a pohodlné riešenia poštových služieb. Platba kartou v prevádzkach je dnes štandardom. Som spokojný, že sa nám podarilo túto službu spustiť v tak krátkom čase, čo bolo jedno z našich hlavných kritérií,“ zdôraznil generálny riaditeľ Slovenskej pošty Peter Helexa.

V súlade so stratégiou „Pošta 2020“ Slovenská pošta plánuje investovať do ďalších moderných služieb pre zákazníkov. V tohtoročnom pláne je spustenie platby kartou aj u kuriérov, uvedenie mobilnej aplikácie Slovenskej pošty, doplnenie moderných vyvolávacích systémov, rozšírenie služby osvedčovania dokumentov na pobočkách či rozšírenie siete BalíkoBOXov.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK