Vláda urobila zo Slovenska koncentrák, tvrdí poslanec Mazurek. Sám v minulosti holokaust spochybnil a Hitlera chválil

  • Poslanec NR SR hovorí o „fašistickej vláde“ a našu situáciu prirovnáva ku situácii Židov v časoch fašizmu
  • Vzhľadom k jeho starším príspevkom však človek poriadne nevie, či mu tie „fašistické“ nariadenia vadia alebo ich skôr chváli
Milan Mazurek holokaust
TASR/ Dušan Hein a Wikimedia.org
  • Poslanec NR SR hovorí o „fašistickej vláde“ a našu situáciu prirovnáva ku situácii Židov v časoch fašizmu
  • Vzhľadom k jeho starším príspevkom však človek poriadne nevie, či mu tie „fašistické“ nariadenia vadia alebo ich skôr chváli

Kontroly na hraniciach a platenie testov asi nepotešili nikoho. Podivné to už ale začína byť, keď niekto túto situáciu prirovnáva ku židovskej otázke a ku koncentračným táborom počas 2. svetovej vojny.

Poslanec NR SR nahlásenie príchodu zo zahraničia, prípadnú karanténa pre nezaočkovaných, ktorá môže po zaplatení si testu trvať pár dní, maximálne 2 týždne, prirovnáva so zabavením majetku, k násilnému odvlečeniu do táborov smrti, kde ťa i tvoju rodinu zabijú a hodia do pece.

zdroj: Wikimedia.org/ The U.S. National Archives and Records Administration/ W. Chichersky

No ešte zvláštnejšie to je, keď na „fašistické“ praktiky vlády, že sa s nami zaobchádza ako so Židmi kedysi a zo Slovenska sa stáva koncentračný tábor, poukazuje niekto, kto pomerne nedávno otvorene spochybňoval holokaust a chválil vládu Adolfa Hitlera.

Tým človekom je poslanec Národnej rady Slovenskej republiky – Milan Mazurek.

Vláda zmenila Slovensko na koncentračný tábor… Zavádzať vyhradené pruhy pre očkovaných a platené povinné testy pre neočkovaných je to isté, ako zákaz pre Židov chodiť po chodníkoch v Nemeckom okupovaných zónach počas vojny… Tak ako vždy doteraz sa postavíme za slobodu a práva proti fašistickému zlu vo vláde,“ napísal Milan Mazurek na svojom facebookovom profile.

VLÁDA ZMENILA SLOVENSKO NA KONCENTRAČNÝ TÁBOR A MY SA MUSÍME BRÁNIŤ!Chcem požiadať všetkých ľudí, ktorí plánujú…

Posted by Milan Mazurek • Republika on Wednesday, July 7, 2021

Pripomeňme si ale aj jeho starší príspevok, keď sa už aktívne zapájal (teda snažil sa zapojiť) do politiky za stranu ĽSNS. Prvé vety ospevujú fašistickú vládu Adolfa Hitlera, ktorý spravil z Nemecka superkrajinu, no história je podľa Mazureka celá prekrútená víťazmi a Chazarmi. „O tretej ríši vieme iba lži a rozprávky o 6 miliónoch a mydlách zo Židov. O Hitlerovi sa učia samé klamstvá,“ písal Milan Mazurek.

zdroj: Facebook.com

Pán poslanec by nám teda mohol konečne vysvetliť, ako to vlastne za tej 2. svetovej s tými Židmi bolo, lebo jeho príspevky potom znejú zmätočne a vlastne ani nevieme, či chcel včerajším príspevkom nariadenia od „fašistickej“ vlády kritizovať alebo skôr pochváliť.

Zdroj: Facebookovy profil Milana Mazureka

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech