Will Smith prichádza do kín v mimoriadnom sci-fi trháku oscarového režiséra

  • Will Smith prenasleduje Willa Smitha v mimoriadnom akčnom sci-fi oscarového režiséra Anga Leeho (Tyger a drak, Pí a jeho život)
  • Tvorca, ktorý rád posúva filmové hranice, sa opäť rozhodol pripraviť divákom zážitok, aký ešte v kine nezažili
BeFunky-collage (1)
CinemArt
  • Will Smith prenasleduje Willa Smitha v mimoriadnom akčnom sci-fi oscarového režiséra Anga Leeho (Tyger a drak, Pí a jeho život)
  • Tvorca, ktorý rád posúva filmové hranice, sa opäť rozhodol pripraviť divákom zážitok, aký ešte v kine nezažili

Henry Brogan (Will Smith) je elitný nájomný zabijak, absolútny profesionál, ktorý bez pochybností vždy stopercentne odvedie zadanú prácu.

Pri poslednej zákazke sa však k nemu dostali informácie, ktoré nemal vedieť, preto sa ho jeho zamestnávateľ s ťažkým srdcom rozhodne nechať zlikvidovať. Koho však poslať na zabijaka, ktorý je v tejto brandži najlepší zo všetkých? Ideálny by bol Henryho dvojník, o niečo mladší, odolnejší a odhodlanejší.

V spoločnosti Gemini, vedenej technokratom Clayem Verisem (Clive Owen) už roky prebieha tajný projekt, ktorý práve túto možnosť ponúka. Henry sa prvýkrát bojí o svoj život. V pätách má rovnocenného protivníka, ktorý predpovedá jeho každý krok a každý úder vracia silnejším protiúderom.

V sprievode tajnej agentky Danny (Mary Elizabeth Winstead)  zbesilo uteká z krajiny do krajiny, než zistí, že pokiaľ má mať aspoň nejakú šancu na prežitie, musí sa svojmu prenasledovateľovi postaviť tvárou v tvár.

zdroj: CinemArt

Blíženec sa blíži do kín

V ponurých kulisách budapeštianskych katakomb sa mu ho konečne podarí zahnať do kúta, ale keď sa mu pozrie do očí, má zrazu oveľa viac otázok ako odpovedí. Proti nemu stojí jeho o tridsať rokov mladšie Ja. A stále ho chce zabiť.

„Pozerať sa na Willa, ako pozoruje seba, len o tridsať rokov mladšieho, to je neuveriteľný zážitok,“ hovorí slávny producent Jerry Bruckheimer. Napriek tomu je Henry Junior kompletne digitálna postava, jej emócie a výrazy v tvári „vydrel“ Will Smith.

„Keď som to prvýkrát videl, dosť ma to vystrašilo. Bol som to ja, bez všetkých nedostatkov, ktoré prišli s rokmi. Toto totálne zmení spôsob, akými sa točia filmy,“ rozplýva sa Will Smith.

Blíženec bude navyše vo vybraných kinách k dispozícii tiež vo formáte HFR, ktorý sľubuje výnimočný vizuálny zážitok.

Film uvidíte v kinách od 10. októbra.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK