Wizzair spustil masívny výpredaj leteniek za 1 euro s odletom z Viedne

  • Pre mno­hých ces­to­va­te­ľov je dne­šok šťast­ným dňom
  • Jenosmerné letenky do rôz­nych kú­tov Európy s odletom z Viedne, sú k dis­po­zí­cii za 1 euro
  • Ak­cia je však li­mi­to­vaná, preto sa po­po­náh­ľaj
qw
fb:Wizzair
  • Pre mno­hých ces­to­va­te­ľov je dne­šok šťast­ným dňom
  • Jenosmerné letenky do rôz­nych kú­tov Európy s odletom z Viedne, sú k dis­po­zí­cii za 1 euro
  • Ak­cia je však li­mi­to­vaná, preto sa po­po­náh­ľaj

Letecká spoločnosť Wizzair dnes oznámila masívny výpredaj leteniek. Cena tých jednosmerných dokonca začína na sume od 1 eura. V termíne január až február 2019 tak môžeš poletieť do množstva európskych miest za naozaj smiešnu cenu. Je veľký predpoklad, že letenky sa vypredajú bleskovou rýchlosťou, preto sa oplatí byť v bookovaní naozaj rýchli.

Letenky za túto šialenú cenu nájdeš na stránke Skyscanner, kde sa pravidelne dajú letenky za atraktívne ceny. V prípade leteniek za 1 euro je odlet vždy z neďalekej Viedne. V ponuke sú destinácie ako Rím, Niš, Bari, Varna, Cluj, Tuzla  či Bergen.

 

A čo batožina? Od 1. novembra si budú môcť všetci cestujúci zobrať bezplatne na palubu len jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm, ktorá musí byť umiestnená na sedadlo pred tebou. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach, s maximálnymi rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri dostupných možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Wizz Air je druhým najväčším leteckým prepravcom na Slovensku. V súčasnosti ponúka 7 leteckých spojení do 4 krajín (Veľká Británia, Ukrajina, Macedónsko, Bulharsko) z troch slovenských letísk v Bratislave, Poprade a Košiciach. V Košiciach zrušil Wizz Air na jar 2018 svoju základňu a zrušil tak linky do Kolína, Tel Avivu a Doncasteru, z Košíc lieta v súčasnosti už len do Londýna-Lutonu.

Linky Wizz Air na Slovensku:

Letisko M. R. Štefánika, Bratislava – Londýn-Luton, Skopje, Sofia, Kyjev-Žuljany, Ľvov

Letisko Košice – Londýn-Luton

Letisko Poprad – Londýn-Luton

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech