Xia­omi Mi MIX spô­so­bu­je vo sve­te hoto­vý ošiaľ. Počas prvé­ho pre­da­ja zmiz­li všet­ky záso­by behom 10 sekúnd!

Patrik Tarics / 5. novembra 2016 / Tech a inovácie

Spo­loč­nosť Xia­omi tra­fi­la minu­lý týž­deň kli­nec po hla­vič­ke. Pred­sta­vi­la totiž­to smart­fón, kto­rý ohú­ril celý tech­no­lo­gic­ký svet a defi­ni­tív­ne pocho­val aj posled­né pochyb­nos­ti o tom­to výni­moč­nom výrob­co­vi. Ihneď po pred­sta­ve­ní toh­to futu­ris­tic­ké­ho smart­fó­nu bolo jas­né, že sa spo­loč­nosť doč­ká nový­ch pre­daj­ný­ch rekor­dov. Táto dom­nien­ka sa teraz ofi­ciál­ne potvr­di­la, keď sa stih­li všet­ky záso­by phab­le­tu Xia­omi Mi MIX vypre­dať za 10 sekúnd.

Zrejme netreba poriadne rozoberať, čo stojí za úspechom tohto jedinečného modelu. Vyniká totižto svojím prekrásnym dizajnom, prémiovým spracovaním, výnimočnými parametrami a stále priaznivou predajnou cenou. Bezrámikový displej zaberá až neuveriteľných 91,3 % prednej strany zariadenia a ponúka efektné 2.5D zaoblenie hrán, ktoré pridáva zariadeniu na elegancii. Okrem toho je tento krásavec vyrobený s keramických materiálov, ktoré posúvajú luxusný dizajn a výnimočné spracovanie na novú úroveň.

xiaomi-mi-mix-vypredany-do-10s-1

Parametre tohto phabletu čítajú výkonný 4-jadrový procesor Snapdragon 821 od amerického Qualcommu, ktorý dopĺňajú 4 GB pamäte RAM a 128 GB internej pamäte. K dispozícii je ešte obdarenejšia verzia, ktorá ponúka 6 GB RAM a 256 GB úložiska. Xiaomi Mi MIX sa môže pochváliť aj kvalitným zadným fotoaparátom, ktorý dosahuje rozlíšenie 16 MPx a dopomáha mu clona f/2.0 či softvérová stabilizácia obrazu. K dispozícii je aj skener odtlačkov prstov, 5 MPx selfie kamera umiestnená na spodku prednej strany, ale aj konektor USB Type-C. Ten podporuje rýchle nabíjanie od Qualcommu a 4400 mAh batéria sa tak nabije behom krátkej chvíľky.

xiaomi-mi-mix-vypredany-do-10s-2

Čerešničkou na torte je systém Android 6.0 Marshmallow obohatený o nadstavbu MIUI 8. Tieto všetky atribúty zabezpečili novinke extrémne rýchle predaje. Prvá várka, v ktorej bolo k dispozícii 10 000 kusov týchto výnimočných zariadení, našla svojich majiteľov už za 50 sekúnd, no druhé kolo predaja uskutočňované dnes trvalo ešte kratšie. Rovnaký počet phabletov Xiaomi Mi MIX sa totižto spoločnosti podarilo vypredať už za neuveriteľných 10 sekúnd. Táto skutočnosť robí spoločnosti určite obrovskú radosť a zostáva nám len dúfať, že v budúcnosti navýši produkciu tohto zaujímavého kusu elektroniky.

fony-z-ciny3-1024x1821-1024x182

zdroj: fonyzciny.startitup.sk

Pridať komentár (0)