Za zážitok ako z inej dimenzie tu zaplatíš 130-tisíc eur na deň. Najdrahší hotel na svete o klientov núdzu nemá

  • Jeho prevedenie je naozaj nezvyčajné, no takou je aj cena za jednu noc
  • Ako sa ale hovorí, cenu určuje to, akú má pre nás daná vec alebo služba hodnotu
  • Tento hotel ju má zrejme naozaj vysokú, keďže o záujemcov núdzu nemá
Untitled design-4
oliverstravels.com
  • Jeho prevedenie je naozaj nezvyčajné, no takou je aj cena za jednu noc
  • Ako sa ale hovorí, cenu určuje to, akú má pre nás daná vec alebo služba hodnotu
  • Tento hotel ju má zrejme naozaj vysokú, keďže o záujemcov núdzu nemá

Ak by ťa náhodou začali nudiť luxusné hotely situované na pevnine a vo vrecku ťa ťaží niekoľko stotisíc eur, máme pre teba jeden exkluzívny tip na naozaj unikátne ubytovanie. Ak si ešte nepočul o hoteli Lover’s Deep, je najvyšší čas napraviť to. 

Hlbiny oceánu ako na dlani

Umiestnenie tohto hotela, ktorý je jediným svojho druhu na svete, je naozaj exkluzívne. Nejde totiž o žiadnu budovu, ktorá ti ponúkne výnimočné výhľady na majestátne hory či na morské pobrežie. Ide o, ako už názov naznačuje, ponorku. 

Áno, čítaš dobre. Lover’s Deep je ponorkou, ktorá ti ponúkne úplne iný výhľad, než na aký si zvyknutý. Z jej interiéru totiž budeš môcť pozorovať hlbiny oceánu ako na dlani. 

zdroj: oliverstravels.com

Kde sa hotel nachádza?

Lukratívne je už len samotné umiestnenie ponorky. Ako približuje aj portál Guardian, nachádza sa na ostrove Svätá Lucia. Ide o miništát v Karibskom mori a je súčasťou tzv. Náveterných ostrovov. 

Ak by ťa zaujímalo, ako sa do hotela dostať, aj túto službu majú premyslenú do dokonalosti. V rámci Svätej Lucie ti luxusný hotel “odparkujú” kdekoľvek si zažiadaš. Ak si chceš dopriať luxus horných desaťtisíc, hotel ti zabezpečí prepravu na ostrov vlastným vrtuľníkom. 

Čo všetko dostaneš za 130-tisíc eur?

Toto je otázka, ktorá zrejme pri spomínanej sume napadne väčšine ľudí. Ako ale uvádza portál Luxatic, vybavenie ponorky je naozaj špeciálne. V prvom rade treba povedať, že počas svojho celého pobytu – či už sa niekto rozhodne pre jednu alebo viac nocí – má celú ponorku jedine pre seba. 

Tá ťa na tebou určenom mieste vyzdvihne s trojčelnnou posádkou. Počas celého svojho pobytu tak budeš mať k dispozícii vlastného kapitána, vlastného šéfkuchára a osobného komorníka. Tí majú k dispozícii zvukotesné obytné priestory na druhej strane plavidla, aby mali hostia dostatok súkromia.

Čo všetko ale hostí v ponorke Lover’s Deep čaká? Svojim návštevníkom ponúka veľkorysý minibar, dychberúcu kúpeľňu a spálňu s výhľadom, aký ti neponúkne žiaden iný hotel na svete. Ponorka je totiž počas celého pobytu v pohybe, takže exkluzívny výhľad sa počas celej plavby mení. 

Počas relaxovania na kráľovskej posteli tak môžeš sledovať meniacu sa scenériu koralov, nepoškvrneného podmorského sveta či najtemnejších hlbín oceánu. 

Jedlo, ktoré sa podáva, je už len príjemným bonusom. Osobný šéfkuchár ti pripraví čokoľvek, na čo budeš mať chuť, no k dispozícii budeš mať aj pravý ruský kaviár, gurmánske ustrice či tú najkvalitnejšiu čokoládu.

Ak by si dostal ponuku stráviť v tomto hoteli jednu noc, prijal by si ju?

Je vôbec možné booknuť si tento hotel?

Áno aj nie. Ide totiž o exkluzívnu ponuku britského portálu Oliver’s Travels, ktorý ponúka tie najluxusnejšie a najjedinečnejšie ubytovania z celého sveta. Jeho súčasťou je tzv. “Mile Low Club”, kde získavajú exkluzívne členstvo len tí najvernejší (a teda najsolventnejší) klienti. Ponuka na ubytovanie sa v tomto hoteli teda prichádza výhradne im. 

Ak si chce ale niekto užiť romantický zážitok vo dvojici, do vrecka si musí siahnuť ešte hlbšie, než sa dostane samotná ponorka. Ako totiž uvádza portál Luxtionary, vyššie spomínaná suma 130-tisíc eur je platná pre jednu osobu. 

Ak by si si teda chcel užiť takýto zážitok so svojou polovičkou, za jednu noc by si zaplatil cca 260-tisíc eur, za dve noci exkluzívneho zážitku by to bolo 520-tisíc eur. Napriek tomu ale hotel o záujemcov núdzu nemá. 

Zdroje: Guardian, Luxtionary, Luxatic, Oliver’s Travels

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie