Žena trac­ko­va­la sex a graf zave­si­la na inter­net. Doč­ka­la sa sluš­nej kri­ti­ky

Peter Lastovecký / 24. novembra 2015 / Lifehacking

Istá žena, špor­tov­ky­ňa, si pove­da­la že vyskú­ša svo­ju novú hrač­ku — Fit­Bit. Ten­to raz však pri sexe, nie špor­te. Svoj výkon potom zave­si­la Red­dit, kde mimo­cho­dom figu­ru­je aj ako edi­tor­ka. Ku jed­not­li­vým kriv­kám gra­fu pri­pí­sa­la pri­bliž­ne, čo sa v danom momen­te dia­lo. Jej „akti­vi­ta“ trva­la 8 minút a 59 sekúnd — čo sa ľuďom prí­liš nepoz­dá­va­lo.

 

Ako je tomu na internete zvykom, divné komentáre sa pod jej príspevkom okamžite začali objavovať. Najprv jej však pohrozili vymazaním, pretože neuviedla presné zdroje merania. Dlho neváhala a doplnila odsek: Testovacia vzorka: jedna osoba, človek (žena), zdroj: Zariadenie na meranie telesnej aktivity, FitBit Charge HR.

 

 

Členovia fóra sa však naďalej vypytovali na veci ako dĺžka jej orgazmu, a spochybňovali aj celkovú dĺžku trvania styku. Ona však nemienila obhajovať súkromné veci pred kopou cudzích ľudí (načo tam potom vôbec príspevok pridávala?). Koniec koncov, jedná sa o celkom zaujímavé údaje, ktoré sa niektorým študentom môžu zdať aj ako užitočné...

 

Keď sa bavíme o takomto spôsobe využitia hi-tech náramkov, nedá mi nespomenúť nedávny počin známeho internetového porno portálu, PornHubu. Rozhodli sa zbierať energiu generovanú používateľmi pri masturbovaní v náramku. Áno, je to náramok, ktorý za pomoci závažia pri kmitaní hore a dole generuje elektrickú energiu. Táto je potom uskladnená vo vstavanej batérii a pripravená dobíjať energiu smartfónov a notebookov vlastníkov tejto vychytávky.

 

 

To boli tie lacnejšie wearables, no každý tuší, že budúcnosť tohto priemyslu je v sprostredkovaní čo najlepšieho, najreálnejšieho a najautentickejšieho zážitku pre chtivých zákazníkov. Cesta vedie, ako inak, cez VR headsety. Nie je to žiadna hudba budúcnosti, ale realita ktorú už používa čoraz viac ľudí. Vzostup využiteľnosti týchto pomocníkov ukazuje aj nasledujúci graf, kde si môžete pozrieť predpokladaný vývoj ziskov jednotlivých odvetví diváckeho priemyslu.

 

Zdroj: thenextweb.com, reddit.com, 

 

Pridať komentár (0)