Získaj skvelé kryty so Startitup a BHcase!

  • Startitup a BHcase na teba na Vianoce myslia a rozhodli sa, teba, verného fanúšika odmeniť darčekom pod vianočný stromček.
maxresdefault
  • Startitup a BHcase na teba na Vianoce myslia a rozhodli sa, teba, verného fanúšika odmeniť darčekom pod vianočný stromček.

Tento týždeň sme prekonali hranicu 24 000 fanúšikov na Facebooku. Je to ďalší krok k zdokonaleniu už najlepšieho startupového portálu na Slovensku!
Ďakujeme ti za každé prečítanie, za každý like a každé zdieľanie.
Je to pre nás skutočná podpora, pretože kľúčom k nášmu úspechu si práve ty, náš skvelý čitateľ!

Vianoce pomaly klopú na dvere my sme sa rozhodli potešiť tých z vás, ktorí poslúchajú celý rok. V spolupráci s BHcase, ktorí sa zameriavajú na kvalitný dizajn, overenú značku Apple a rýchle dodanie, o ktoré sa presvedčíte sami, vám prinášame 20 krytov pre váš iPhone 6/ iPhone 6 PLUS.
Naše dizajny krytov si v BHcase vo väčšine vytvárame sami, z čoho vyplýva, že väčšinu z nich nikde inde nenájdete. Pôsobíme na československom trhu, budúci rok plánujeme expandovať na európsky trh. Prístup k zákazníkom je pre nás prvoradý, o čom sa na našich sociálnych sieťach môžete presvedčiť sami“. – Tomáš Lehocký, BHcase.sk

Súťaž sa spúšťa o 3 hodiny!

 

Čaká na teba

1 2 3 4 5 6 7 unnamed

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK