5 dôvodov, prečo nedáš Huawei Watch GT 2 dole z ruky ani počas spánku

  • Smart hodinky už nemusíte nabíjať každý deň, Huawei Watch GT 2 vydržia až dva týždne
  • Pomocou hodiniek si už môžete aj monitorovať stres
  • Nová generácia Huawei Watch GT 2 sa práve začala predávať na Slovensku
huawei
huawei
  • Smart hodinky už nemusíte nabíjať každý deň, Huawei Watch GT 2 vydržia až dva týždne
  • Pomocou hodiniek si už môžete aj monitorovať stres
  • Nová generácia Huawei Watch GT 2 sa práve začala predávať na Slovensku

Vlastný tréner na zápästí

Športový režim Watch GT 2 obsahuje 15 športov, a to vrátane ôsmich outdoorových a siedmich indoor športov. Medzi nimi nechýba napríklad plávanie, veslovanie či dokonca eliptický stroj. Počas tréningu detailne monitorujú až 190 typov údajov a analyzujú ich v troch fázach – pred športovým výkonom, počas cvičenia a po športovom výkone na základe získaných dát navrhnú zlepšenie. Je to ako mať osobného športového trénera – s tým rozdielom, že ho máš zdarma a vždy po ruke.

Do fitka bez telefónu

Počas tréningu vo fitku už mobil nepotrebuješ. Nechaj ho pokojne zamknutý v šatni. ďaka prepojeniu cez Bluetooth ti nič neujde – hodinky zobrazia dôležité správy na displeji, môžeš prijať hovor a majú tiež integrované úložisko napríklad na hudbu, ktorú prehrajú cez bezdrôtové slúchadlá.

zdroj: Huawei

Všetko pre zdravie

Monitorovanie tepu a kvality spánku mala už predchádzajúca generácia, novinka s dvojkou v názve tieto funkcie ešte vylepšuje a pridáva aj niečo navyše. Ak práve hodinky nie sú v športovom režime, upozornia ťa, ak je tvoja srdcová frekvencia nad 100 alebo pod 50 úderov za minútu po dobu dlhšiu ako 10 minút.

Pomáhajú tak monitorovať niektoré zdravotné problémy ako bradykardia či zlyhanie srdca. Úplnou novinkou je technológia TruRelax, ktorá monitoruje index stresu a pomáha ho zmierniť. Všetko podstatné o svojom zdraví môžeš sledovať v reálnom čase v mobilnej aplikácii Huawei Health, ktorá našťastie funguje rovnako dobre na akejkoľvek značke telefónu.

 

Pre lepší spánok

 V Huawei myslia aj na to, aké dôležité je dobre si oddýchnuť. Do nových hodiniek preto pridali vylepšenú technológiu Huawei TruSleep ™ 2.0. Jej úlohou je sledovať kvalitu samotného spánku, srdcový rytmus v reálnom čase a kvalitu dýchania počas spánku. Na vyhodnotenie týchto parametrov využíva umelú inteligenciu, na základe ktorej ti hodinky nielen presne povedia, aký máš spánok, ale ponúknu aj personalizované návrhy na jeho zlepšenie. Hodinky preto nemusíš dávať dole z ruky ani v noci.

zdroj: Huawei

 Bezkonkurenčná výdrž

Už predchádzajúca generácia hodiniek sa preslávila pôsobivou výdržou batérie. Novinka Watch GT 2 ide ešte ďalej – je vybavená čipovou sadou Kirin A1, ktorá zaisťuje vyššiu životnosť batérie. Jej kapacita sa medzigeneračne ešte zväčšila.

Väčšia verzia hodiniek (46 mm) vydrží na jedno nabitie dva týždne, menšie hodinky (42 mm) sa môžu pochváliť týždňovou výdržou a to pri využívaní všetkých funkcií. To je dosť na to, aby si zabudol, kde si naposledy odložil nabíjačku.

Zdroj: TS

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech