9 z 10 slovákov pracuje v práci, ktorá ich nebaví.

  • Nájsť tú správnu cestu k vysnívanej práci nie je vždy jednoduché a často ani sami netušíme, pre ktoré povolenie sme sa “narodili”. Aj z tohoto dôvodu vzniklo kariérne podujatie, ktoré túto dilemu vyrieši za Vás.
  • Nájsť tú správnu cestu k vysnívanej práci nie je vždy jednoduché a často ani sami netušíme, pre ktoré povolenie sme sa “narodili”. Aj z tohoto dôvodu vzniklo kariérne podujatie, ktoré túto dilemu vyrieši za Vás.

Táto jedinečná akcia s podtitulom “The Journey” nasmeruje (nielen) študentov vysokých škôl na tú správnu cestu ich profesného života. Pomocou série interaktívnych otázok a osobnostných testov sa dozviete, či sa vaša osobnosť viac hodí napríklad do oblasti IT, financií, marketingu alebo HR.

O to správne začlenenie do oblasti sa postarajú na slovo vzatí odborníci z úspešných spoločností ako Profesia, Maxman consultants, Human action a mnoho ďalších. Kvalitný prístup a roky skúseností tak prinesú pomoc všetkým návštevníkom k hľadaniu ich vysnívanej práci.

Okrem skvelého interaktívneho testu IBM Fest prináša so sebou aj nové vedomosti a informácie získané z prednášok uznávaných speakerov. O tom, ako sa stať riaditeľom IBM porozpráva samotný CEO IBM Paul Burt. Ak sa chcete dozvedieť o výhodách a nevýhodách práce v zahraničí, určite by ste nemali zmeškať prednášku Ivaylo Faneva. Svoje tajomstvá týkajúce sa cesty za úspechom prezradí aj známy influencer Matej Zrebný.

IBM Fest však nie je len o práci, ale aj o zábave. Preto si pomedzi zisťovania svojej budúcnosti môžete užiť jedinečnú hernú zónu od Y-Games Slovakia, najväčšieho herného turnaja na Slovensku. Okrem herných notebookov a PC sa budete môcť ponoriť do virtuálneho sveta prostredníctvom VR technológie a zažiť tak novú dimenziu zábavy.

Vstup na IBM Fest 2018 – The Journey je voľný, ale kapacita je obmedzená.

Preto odporúčame registrovať sa čím skôr tu: http://bit.ly/ibmfestRegistracia

Nezabudnite sa teda už 24. októbra zastaviť v Starej Tržnici a nájsť správny smer v kariérnom živote.

Viac informácií nájdete na oficiálnom webe www.ibmfest.sk

 

Ešte pred začiatkom  spomínaného festivalu by sme vás radi pozvali na sériu prednášok s názvom: 10 vecí, ktoré musím urobiť, aby som sa nikdy nezamestnal”,  ktoré sa budú odohrávať na troch fakultách našich bratislavských univerzít. Prednášať na nich bude marketingový riaditeľ spoločnosti Profesia, Martin Menšík.

 

– Pondelok 15.10.2018 EUBA o 18:00

( Miestnosť B1.05, nová budova)

FB event: www.facebook.com/events/315253355942346/

Utorok 16.10 2018 FEI STU o 17:00 ( miestnosť DE 150)

Fb event: www.facebook.com/events/350349329040723/

– Streda 17.10 FMUK o 17:00  (Miestnosť č. 20)

Fb udalosť:  www.facebook.com/events/694062264314327/

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech