MIMORIADNE: V bratislavskom jazere našli telo 71-ročného muža. Polícia zisťuje príčinu smrti a okolnosti tragédie

  • V Draždiaku v Bratislave našli telo 71-ročného muža
  • Polícia preveruje okolnosti aj príčinu úmrtia
draždiak, polícia
  • V Draždiaku v Bratislave našli telo 71-ročného muža
  • Polícia preveruje okolnosti aj príčinu úmrtia
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Dnešné popoludnie sa pri bratislavskom jazere Draždiak nieslo v znamení smutnej udalosti. Krátko po 12.45 hod. prijala polícia na linke 158 oznámenie o náleze tela bez známok života. Na miesto okamžite vyrazili hliadky Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava V.

Potvrdený nález vo vodnej ploche

Policajti po príchode na miesto potvrdili pravdivosť oznámenia. „Vo vodnej ploche jazera bolo nájdené telo 71-ročného muža bez známok života,“ uviedla Polícia SR – Bratislavský kraj na sociálnej sieti. Na zásahu sa podieľali aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru, ktorí telo vytiahli na breh, no mužovi už nedokázali pomôcť.

Polícia skúma okolnosti úmrtia

Presné príčiny smrti a okolnosti, za akých k tragédii došlo, sú momentálne predmetom vyšetrovania. Policajti z Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V zhromažďujú informácie a vykonávajú úkony, ktoré majú objasniť, či išlo o nešťastnú náhodu alebo inú udalosť.

Jazero Draždiak, obľúbené miesto rekreácie v bratislavskej Petržalke, sa tak stalo dejiskom smutnej udalosti, ktorá otriasla miestnou komunitou.

Správu budeme aktualizovať…

Čítaj viac z kategórie: Hlavné správy a aktuality

Zdroj: FB/KRPZBA

Najnovšie videá

Trendové videá