Odštartoval limitovaný výpredaj leteniek. Ceny sú extrémne nízke

  • V akcii sú letenky do viac ako 50 destinácií
  • Zľava platí do 16. júla 23:59 alebo do vypredania voľných miest
leso
pixabay.com
  • V akcii sú letenky do viac ako 50 destinácií
  • Zľava platí do 16. júla 23:59 alebo do vypredania voľných miest

V prí­pade lac­ných le­te­niek ni­kdy ne­vieš, kedy sa ob­ja­via. O to väč­šie prek­va­pe­nie to je, keď sa ich v je­den deň ob­ja­via hneď de­siatky a to do tých najlákavejších destinácií. Dnes máš je­di­nečnú prí­le­ži­tosť bo­ok­nuť si le­tenky, ktorých cena začína už na 12 eurách napríklad do Osla.

Ide o sumy, za ktoré si v sú­čas­nosti ani ne­na­tan­ku­ješ na road-trip do Ta­tier. Zato však mô­žeš nav­ští­viť sve­tové veľ­ko­mestá dý­cha­júce his­tó­riou, ako aj prí­mor­ské usad­losti, v kto­rých do­ko­nale zre­la­xu­ješ alebo zažiješ dobrodružstvo.

Bratislava – Miláno 32 eur

Termín: 22-24 október

Tip na ubytovanie: Penzión Red Line Rooms Division ponúka ubytovanie v Miláne, 2,9 km od vily Necchi Campiglio. Vo všetkých priestoroch môžeš využívať bezplatné Wi-Fi. V penzióne je k dispozícii terasa, z ktorej naskytá výhľad do záhrady.

Cena: 41 eur osoba/noc.

Bratislava- Paríž 35 eur

Termín: 20-23 október (predĺžený víkend)

Tip na ubytovanie: Hotel Pavillon de Montmartre má vynikajúce hodnotenie a nachádza sa len 10 minút pešo od námestia Place du Tertre a Baziliky Sacré Coeur. Zastávky metra Abbesse a Blanche sú vzdialené 350 metrov a metrom z nich sa priamo dostaneš k Víťaznému oblúku a na železničnú stanicu Saint-Lazare.

Cena: 46 eur osoba/noc.

Viedeň – Amsterdam 85 eur

Termín: 17-24 október

Tip na ubytovanie: Hostel Dutchies sa nachádza v centre Amsterdamu. Hostel je vzdialený 2,7 km od domu Anny Frankovej a 3,1 km od parku Vondelpark. Hlavná stanica aj múzejná štvrť sú vzdialené 20 minút jazdy autobusom. Najbližšie letisko Schiphol sa nachádza vo vzdialenosti 10 km.

Cena: 31 eur osoba/noc.

Katowice- Dubaj 192 eur

Termín: 21-23 marec 2019

Tip na ubytovanie: Nový 4-hviezdičkový Hotel Atana sa nachádza 5 minút jazdy autom od nákupného centra Mall of Emirates. Hotel ponúka tiež bezplatnú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a nákupným centrom, plážou Jumeirah či stanicou metra DIC. Relaxovať môžeš vo vonkajšom bazéne so slnečnou terasou a v kompletne vybavenom fitness centre. Stanica metra Dubai Internet City je vzdialená 8 až 10 minút chôdze.

Cena: 35 eur osoba/noc .

Celý zoznam zľavnených leteniek nájdeš TU.

 

Ak si plánuješ zarezervovať ubytovanie cez booking.com, urob to cez tento link a dostaš 10 % zľavu na ubytovanie. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech