Andrej vyvinul hru, v ktorej môžeš zachrániť naše horiace vlaky

  • Na Slovensku nie je núdza o šikovných vývojárov hier
  • Jedným z nich je aj 20-ročný študent Andrej Kováč, ktorý prednedávnom predstavil hru Zachráň vlaky
wokk
pixabay.com,fb:ZSSK
  • Na Slovensku nie je núdza o šikovných vývojárov hier
  • Jedným z nich je aj 20-ročný študent Andrej Kováč, ktorý prednedávnom predstavil hru Zachráň vlaky

Týmto kúskom sa snaží reagovať na neľahkú situácia národného dopravcu, ktorý v poslednom období nemá núdzu o vlaky plné plameňov. Jeho hru si môžeš stiahnuť zadarmo na Google Play. Tvojou úlohou bude následne zachrániť horiaci vlak. K dispozícii ti bude hasiaci prístroj a kľúč. Čím viac rušňov zachrániš, tým väčšiu odmenu dostaneš. Potom budeš môcť vďaka získaným minciam cestovať naprieč celým Slovenskom.

„Pomôž zachrániť naše vlaky. Ak cestuješ vlakom s galaktickou muzikou tak sa ti môže kľudne stať, že tvoj vozeň nie je ten vyvolený a nedorazí do cieľa. Odporúčame preto zakúpiť si lístok aj s rušňom. Toto nie je však všetko. Aj vlaky majú svoje dni a sem tam si povedia, že začnú horieť. Radíme si k lístku s rušňom priplatiť aj za hasiaci prístroj a za nejaký ten musímísťpešo starter-pack. Viac informácií nájdeš na príslušnej vlakovej stanici,“ napísal k novej hre Andrej, na Google Play.

Ako sa tu zachraňuje:

  • Ako prvé klikni na mesto na východe. Zrejme zistíš, že tam nič nie je
  • Potom si nájdi mesto, ktoré sa dá odomknúť tvojimi 0 korunkami
  • Ak sa vlak rozpojí, zober kľúč a oprav to aspoň ty (potiahni kľúč na vlak)
  • Ak rušeň začne horieť tak schyť hasiaci prístroj a uhas ho nech nezomrie (potiahni hasiaci na vlak)
  • Nezľakni sa ak po trati prejde aj iný vlak než  ten červený

 

V port­fó­liu Bom­bis.sk, za ktorým stojí Andrej náj­deš aj vi­deo­hru s náz­vom ĽSNS Wild Hunt (Paint­ball edi­tion). Tá sa odo­hráva priamo v pro­stredí par­la­mentu a tvo­jou úlo­hou je uml­čať vy­kri­ku­jú­cich nác­kov v ze­le­ných trič­kách vďaka paint­ball piš­toli.

Vy­skú­šať mô­žeš aj takz­vaný Plav­ča­nov si­mu­lá­tor. V ňom bu­deš mať mož­nosť opý­tať sa ho akú­koľ­vek otázku a on ti za­ru­čene od­po­vie s ob­kľu­kov jemu vlast­nou. Hrať mô­žeš na po­čí­tači, priamo cez bro­wser alebo si stiah­nuť hru na An­droid z Go­ogle Play.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech