AV-Comparatives označil novú generáciu firemných riešení ESET ako “vynikajúcu”

  • Eset robí Slovensku opäť vynikajúce meno a opäť je to len vďaka svojím top-notch produktom.
image_1445117373.png
  • Eset robí Slovensku opäť vynikajúce meno a opäť je to len vďaka svojím top-notch produktom.

 

Nezávislá testovacia organizácia AV-Comparatives vydala svoje každoročné hodnotenie “Bezpečnostné balíky pre male firmy” (IT Security Suites for Small Businesses). Touto hĺbkovou analýzou bezpečnostných riešení od deviatich výrobcov poskytuje firemným zákazníkom relevantné ohodnotenie každého bezpečnostného riešenia.

Organizácia hodnotila tieto firemné riešenia novej generácie od spoločnosti ESET: ESET Remote AdministratorESET Endpoint Security pre WindowsESET File Security pre Windows a ESET Endpoint Security pre OS X. Samotné hodnotenie je rozdelené do sekcií ako dokumentácia, správcovská konzola, ochranný softvér pre používateľov Windowsu, ochranný softvér pre Windows Server a ochranný softvér pre používateľov Macov; čo pokrýva najdôležitejšie oblasti IT bezpečnosti v malých firmách.

 

 

„ESET biznis riešenia sú mimoriadne dobre dizajnované, dôležité informácie a funkcie sú jednoducho prístupné,“povedal Andreas Clementi, generálny riaditeľ AV-Comparatives. „Medzi dve významné funkcie produktov patria komplexná, jasná a dobre ilustrovaná dokumentácia a čistý dizajn softvéru,“ dodal Clementi.

Okrem toho je ESET Remote Administrator podľa AV-Comparatives vhodný aj na správu sietí nie len v malých firmách ale aj v korporáciách, jeho nasadenie do systému je veľmi ľahké. „Všetky biznisové produkty novej generácie od ESETu sú dobre nadizajnované a majú jednoducho použiteľný ochranný softvér. Vysoká úroveň konzistentnosti vo verziách pre rozličné platformy a taktiež medzi klientskym softvérom a konzolou môže zjednodušiť život administrátora,“ píše AV-Comparatives vo svojom hodnotení.

 

zdroj:eset.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech