Bratislava dostane svoj vlastný freestyle snowboarding park

  • V Bratislave vyrastá nové celoročné tréningové centrum pre freestyle snowboarding a lyžovanie.
image_1416998293.jpeg
  • V Bratislave vyrastá nové celoročné tréningové centrum pre freestyle snowboarding a lyžovanie.

Onedlho v bratislavskej Petržalke otvoria simuláciu skokov, aké bývajú v snowparkoch. Takúto simuláciu používajú aj profesionálni freestyle jazdci. Dopady a takzvaný table“ sú tvorené systémom nafukovacích vankúšov a používajú materiál podobný ozajstnému snehu. Vďaka týmto podmienkam je tréning možný bez ohľadu na ročné obdobie. Dopadom na mäkký vankúš sa minimalizuje riziko zranenia.

 

 

 Športovci majú možnosť si počas hocijakého ročného obdobia trénovať skoky a triky vo fáze rozjazdu, odrazu, letu ale aj dopadu a odjazdu. Máte možnosť trénovať na troch stupňoch obtiažnosti – začiatočník (3m), pokročilý (8m)pro línia (10m). Celkovo je k dispozícii 8 jibových prekážok a 3 skoky s rozlohou 7530m2 a kapacitou 50 jazdcov je prvým takýmto centrom na Slovensku.

 Zdokonaľovaniu schopností napomôžu aj videocoachingy, trampolína či performance campy. Tak čo poviete, využili by ste ich služby aby ste to na svahu potom poriadne odpálili? Jedna session trvajúca dve a pol hodiny vás vyjde na 20€mesačná pernamentka na 140€. Výstavba je v plnom prúde a na testovaní vankúšov už poctivo makajú. Ak vás centrum Line 36 zaujalo, sledujte ich fanpage a dozviete sa, kedy si budete môcť prísť zatrénovať. :)

 

 Zdroj: line36.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech