Bratislava má prvú kancelársku budovu s vlastným foodcourtom

  • Westend Plazza prinesie do lokality 33 000 m2 kancelárskych priestorov najvyšších štandardov
  • Špecifikom projektu je jedna z najväčších podlahových výmer samostatného poschodia na trhu
WESTEND PLAZZA
  • Westend Plazza prinesie do lokality 33 000 m2 kancelárskych priestorov najvyšších štandardov
  • Špecifikom projektu je jedna z najväčších podlahových výmer samostatného poschodia na trhu

Stavebné práce na poslednej z komplexu budov vo Westend biznis zóne finišujú. Westend Plazza je administratívnou budovou najnovšej generácie, ktorá prinesie do lokality 33 000 m2 kancelárskych priestorov najvyšších štandardov, ako aj reprezentatívne kongresové centrum s troma sálami. Vďaka svojim kvalitám bola Westend Plazza nominovaná na sídlo Európskej liekovej agentúry (EMA).

Projekt je navrhnutý tak pre náročných klientov z prostredia medzinárodných spoločností, ako aj lokálnych lídrov a menšie spoločnosti. Špecifikom projektu je jedna z najväčších podlahových výmer samostatného poschodia na trhu, celkovo 5200 m2. Dokáže preto uspokojiť požiadavky spoločností s nadštandardnými nárokmi na výmeru. Vo Westend Plazza však môžu sídliť aj spoločnosti, ktoré uprednostňujú menšie výmery. Pre tie je určené celé jedno podlažie. K dispozícii bude 18 kancelárií rôznych veľkostí  od 18 m2 až po cca 200 m2, ktoré budú zariadené a pripravené pre klientov bez nutnosti čakať na fitout.

Westend Plazza je jediná administratívna budova na Slovensku, v ktorej bude namiesto kantíny priestranný „food court“ s netradičnými prevádzkami domácej i svetovej kuchyne. Šťavnaté burgre, vietnamské pho alebo špeciality thajskej, indickej či gréckej kuchyne si bude môcť vychutnávať až 270 stravníkov. Nová budova prinesie do lokality okrem služieb aj príjemnú oddychovú zónu s fontánou. Nádvorie – Plazza, ktorému budova vďačí aj za svoj názov, má ambíciu sa stať novým srdcom Westendu.

Rozšíria sa i parkovacie možnosti pre zamestnancov spoločností, ktoré budú sídliť vo Westende. Na štyroch podzemných podlažiach nájde parkovanie viac ako 1100 áut. Okrem státí pre návštevníkov a zmluvných parkovacích miest bude k dispozícii cca 160 parkovacích miest pre zamestnancov spoločností, ktoré budú fungovať systémom „first come, first serve“.

Prvých nájomcov privíta Westend Plazza už v máji 2019, kedy je naplánované aj otvorenie food courtu a ďalších obchodných prevádzok.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK