Buď druhý Zuckerberg a začni s biznisom už na výške

  • Niekto na škole žúruje a niekto zakladá biznis. Príď si vypočuť, čo obnáša podnikanie už na škole.
mark
Wikimedia Commons/pixabay.com
  • Niekto na škole žúruje a niekto zakladá biznis. Príď si vypočuť, čo obnáša podnikanie už na škole.

Startitup ti prináša ďalšiu panelovú diskusiu. Tentokrát sa budeme venovať téme podnikanie a škola. To, že veľa úspešných projektov vzniklo už v školských laviciach, je známa vec. Veď aj známy Mark z Facebooku je toho živým príkladom .:)

Či to je ale výhoda alebo nevýhoda a čo to všetko obnáša vydať sa na kariéru podnikatela už v mladom veku, ti prídu porozprávať naši super hostia:

Prvým hosťom je Karol Cagáň z Y-Games, čo je najväčší herný turnaj na Slovensku. Ich cieľom je pozdvihnúť a rozvíjať hernú komunitu a darí sa im to perfektne. Turnaj navštevujú tisícky ľudí. A celú organizáciu má pod palcom aj Karol, ktorý to všetko stíha popri škole

foto: FB Y-games Slovakia

Druhým hosťom je Miro Tavel, ktorý spoluzakladal Cvičisko. Zakladatelia sú bojovníci proti obezite, nezdravému spôsobu života a slabej vôli. Majú radi šport a ako skupina trénerov, s niekoľko ročnými skúsenosťami, radia a precvičujú to, čo vedia najlepšie.

foto: FB Cvičisko

Tretím hosťom je Andrej Kiszling, ktorý je co-founder Minty, kde umožňujú dizajnérom, marketérom a iným šikovným ľuďom najať špičkového ilustrátora pre svoj projekt. Andrej má už školu pár rokov za sebou, ale podnikať začal už vtedy. Takže ponúkne na business z školskej lavice trochu triezvejši pohľad, kde okrem „ups“ porozpráva aj o „downs“. ;)

foto: FB Minty

Príď s nami zažiť super atmosféru do Satori Stage. Tešíme sa na teba.

Ďakujeme našim partnerom Slovenskej sporiteľni, Sygicu, SBA, a Launcheru.

Lístky tu: https://www.eventbrite.co.uk/e/biznismanom-zo-skolskej-lavice-tickets-37991357172

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK