Bytovky premenili na originálny priestor s komunitnou terasou na grilovačky

  • Projekt MAMAPAPA nájdeš v bratislavskej Dúbravke
  • Chváliť sa môže skvelou dostupnosťou do mesta, napojením na diaľničný obchvat a vynikajúcou občianskou vybavenosťou
  • K dispozícií sú stále tri voľné byty
Mamapapa
  • Projekt MAMAPAPA nájdeš v bratislavskej Dúbravke
  • Chváliť sa môže skvelou dostupnosťou do mesta, napojením na diaľničný obchvat a vynikajúcou občianskou vybavenosťou
  • K dispozícií sú stále tri voľné byty

Do rúk dostali návrh projektu na klasickú bytovku, jej výhodná poloha však nebola naplno využitá, a tak sa rozhodli premeniť ju na originálny komunitný priestor.

Nevyužitý potenciál, ktorý sa skrýval v bratislavskej Dúbravke, si všimla developerská spoločnosť ITB Development. Novému projektu dala meno „MAMAPAPA“.

zdroj: Mamapapa

Zeleň všade naokolo a výhľad na Malé Karpaty

V pešej dostupnosti sú napríklad jasle, materská škola, základná škola či detské ihrisko. Projekt je zároveň situovaný v príjemnom prostredí, ktoré okrem zelene ponúka aj výhľad na Malé Karpaty.

Projekt MAMAPAPA je situovaný v obľúbenej lokalite Dúbravka. Má 120 jedno až päť-izbových bytov a apartmánov s výbornými dispozíciami a atraktívnymi cenami, ktoré zaujmú každého, kto hľadá nové bývanie.

zdroj: Mamapapa

Papa v pásikavom pyžame a Mama

Naši architekti sa inšpirovali dvoma hmotami spojenými do seba. MAMAPAPA sú prepojené objekty, ktoré naozaj predstavujú otca a mamu,“ povedal Filip Matovič, projektový manažér.

Otec je väčší, oblečený v pyžame. Strohé pásiky predstavujú klasický vzor a zvolené farby naozaj vyvolávajú pocit, že je polovička budovy oblečená do mužského pyžama.

Mama je zas v šatách. Dominantný prvok je čipka, ktorá má evokovať ženskosť. Jej vzory sa na pôvodnú fasádu striekali cez špeciálne vyrobené makety.

Fasáda je hravá. Má farebné obrazce, ktoré boli vytvorené rôznymi technikami,“ dodáva Filip Matovič, projektový manažér z ITB Development.

zdroj: Mamapapa

Grilovačka so susedmi

MAMAPAPA ako prvý projekt v Bratislave ponúkne veľkorysý priestor pre rodiny s deťmi na prízemí s veľkosťou viac ako 500 m², ktorý budú môcť využívať všetci nájomníci, ale aj obyvatelia z okolia. 

Časť strechy „Papa“ je využitá ako komunitná terasa, na ktorej sa budeš môcť zoznámiť so susedmi a v príjemnom prostredí s výhľadom na Malé Karpaty aj grilovať.

Obyvatelia sa budú môcť stretávať na strešnej terase, ktorá predstavuje výborné miesto na grilovačky, letné večierky, či romantické posedenie pod hviezdami. Na terasu sme rozložili funkčný a dizajnový nábytok pre obyvateľov,“ doplnil Filip Matovič.

Ak by nájomníci nechceli relaxovať na čerstvom vzduchu, ale v súkromí, väčšina bytov má balkóny, niektoré dokonca disponujú strešnými terasami.

zdroj: Mamapapa

Efektívne rozmery bytov

Byty v projekte MAMAPAPA majú výborné dispozície. Boli navrhnuté s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie a zároveň tak, aby si každý majiteľ mohol zariadiť nový byt presne podľa svojich predstáv.

„Veľký záujem bol o trojizbové byty v cene dvojizbového bytu, pričom najmenší má výmeru 52 m²,“ konštatuje Filip Matovič zodpovedný za projekt.

zdroj: Mamapapa

Posledné tri byty

Ak ťa projekt MAMAPAPA zaujal, stále máš šancu kúpiť si jeden z bytov. Máš na výber z troch, pričom dva sú trojizbové.  Tretí je o niečo zaujímavejší, nachádza sa na siedmom podlaží a jeho obyvatelia k nemu dostanú viac ako 100 m² terasy.

Ceny za trojizbové sa pohybujú do 200-tisíc eur, väčší štvorizbový je za vyše 315-tisíc eur. Kompletný prehľad voľných bytov a ich cien nájdeš na stránke projektu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech