„Čo dokáže mama“ vyhlasuje 2. ročník súťaže. Nech žijú super mamy

  • Materská dovolenka neznamená len starostlivosť o najmenších. Ženy sa dokážu poriadne hecnúť, a preto vznikla aj súťaž Čo dokáže mama. Bola by predsa škoda, keby tieto nápady ostali neocenené, takže všetky maminy do pozoru a šup sa prihlásiť, lebo každá z vás je skvelá.
12525110_236100643410105_2528525496266087833_o
  • Materská dovolenka neznamená len starostlivosť o najmenších. Ženy sa dokážu poriadne hecnúť, a preto vznikla aj súťaž Čo dokáže mama. Bola by predsa škoda, keby tieto nápady ostali neocenené, takže všetky maminy do pozoru a šup sa prihlásiť, lebo každá z vás je skvelá.

ČO DOKÁŽE MAMA je projekt pre všetky maminky, ktoré sa túžia popri svojich deťoch realizovať. Počas jedného roka fungovania sa doň pridalo 7000 mamičiek z celého Slovenska, ktoré v skupine na facebooku spoločne uverejnili dokopy už 20 000 výrobkov a služieb. Keď naše deti zaspia, maminy sa venujú úžasným záľubám – ručným prácam, pečeniu, doučovaniu angličtiny, organizovaniu podujatí, poradenstvu, či športu. Vytvorili sme priestor, kde si môžu výsledky svojej tvorivej činnosti navzájom zdieľať, predávať, kupovať, inšpirovať sa a povzbudzovať. Spoločne sme zorganizovali 15 Mama trhov v rôznych mestách Slovenska a vytvorili celonárodnú súťaž o Najkrajší výrobok od mamky 2015. V spolupráci s materskými centrami otvárame Kreatívne priestory pre mamy. Dnes projekt Čo dokáže mama úspešne funguje v 4 krajinách (Slovensko, ČR, Belgicko, Malta), kde aktivity rozvíjajú slovenské mamičky žijúce v zahraničí.

Chceš sa zapojiť do súťaže o Najkrajší výrobok od mamky?

Zaregistruj sa na andreakovacova.sk/sutaz do 28.októbra, získaj viac informácií o súťaži a hraj o 2 lístky na konferenciu Umenie Byť Ženou, ktorá bude v Košiciach už 6.11.2016!

Chceš vyhrať lístky, ale nemáš výrobok, s ktorým by si sa prihlásila do súťaže Najkrajší Výrobok Od Mamky 2016? Nevadí! Aj tak budeš automaticky po registrácii na našej stránke zaradená do žrebovania o lístky na konferenciu.

Ak svoj výrobok prihlásiš a dostaneš sa do finále, hráš o skvelé ceny.

Zo všetkých prihlásených mamičiek vyberieme 1.novembra 12 finálových výrobkov a spustíme verejné hlasovanie. Do 20.decembra bude možné verejne hlasovať za finálové výrobky a 3 mamičky, ktoré získajú najviac hlasov (like-ov) sa stanú víťazkami.

13221606_10209511188566520_6718536176622357080_n

foto: facebook čo dokáže mama

V súťaži Najkrajší Výrobok Od Mamky 2016 na teba čakajú skvelé ceny:

S projektom „Čo dokáže mama“ vyhráva každá!

Ako?
Pridaj sa do skupiny Čo dokáže mama na facebooku. V mega projekte pre mamičky spropaguješ svoj výrobok a otvoríš si tak cestu novým možnostiam!

Bronislava Froncová sa stala víťazkou súťaže minulý rok so svojimi ergonomickými nosičmi pre deti.

Prvý nosič si ušila pre seba a jej dcérku Miu, keď bola na materskej a dnes si od nej mamičky objednávajú nosiče z celého Slovenska. Na uliciach je ich vidno stále viac a viac. Jej ergonomické nosiče nájdeš pod značkou BiMBi baby carrier.

Minulý rok sa do finále dostali tieto krásne výrobky od mamičiek:

codokazemama

Zdroj titulnej fotky: facebook Čo dokáže mama

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá