Conversion Meetup: Zlepšite použiteľnosť svojho webu a zarobte viac

  • Usability, alebo použiteľnosť, je fenomén posledných rokov, ktorý vám značne dokáže pomôcť v zlepšení ziskovosti vášho biznisu. Tejto problematike sa bude venovať v poradí už tretí Conversion Meetup v Bratislave.
image_1414448845.jpeg
  • Usability, alebo použiteľnosť, je fenomén posledných rokov, ktorý vám značne dokáže pomôcť v zlepšení ziskovosti vášho biznisu. Tejto problematike sa bude venovať v poradí už tretí Conversion Meetup v Bratislave.

Conversion Meetup je neformálne podujatie určené pre nadšencov online sveta, ktoré sa bude konať už 6.11. 2014 v Refinery Gallery. Meetup vytvára priestor nielen software, ale aj online špecialistov, ktorí si budú môcť po celý deň vymieňať skúsenosti z oblasti UX, usability, výkonnostného online marketingu a analytiky. Vítaní sú však aj nadšenci z celého online sveta od produktových a projektových manažérov až po dizajnérov či vývojárov.

Hlavným rečníkom a zároveň najväčším ťahákom tohtoročného meetupu bude známy veterán z oblasti usability, Eric Reiss. „Na Slovensko sa veľmi teším. Videl som veľa skvelých online projektov, ktoré sú úspešné. Všeobecne je o Slovákoch známe, že sú v oblasti vývoja zdatní. Verím, že naše stretnutie bude prínosom pre obe strany,“ uviedol Eric Reiss, ktorý je autorom niekoľkých publikácií venujúcich sa práve tejto problematike a v roku 2010 bol vyhlásený za jedného z top 10 európskych content stratégov, ktorých treba vidieť.

 

Okrem Erica Reissa nebudú medzi prezentujúcimi chýbať ani ďalšie známe mená, ako Gavin Taylor – šéf digitálu Carat UK, Viedenské dizajnérske štúdio Strukt a Stefan Konopatzki z medzinárodného e-shopu Stilago. Slovensko zastúpi napríklad aj šéf marketingu online banky Zuno, Bohdan Fedor. „Som naozaj rád, že existuje podujatie ako Meetup, pretože príležitosť stretnúť sa a vymeniť si skúsenosti s naozajstnými odborníkmi v odbore zo zahraničia, je vždy podnetná. O to viac sa teším, že na Meetupe tento rok nebudem len ako divák, ale aj ako prednášajúci,“ uviedol Bohdan Fedor, ktorý na meetupe otvorí tému online bankovníctva s názvom „Prečo banka nie je e- shop“.

 

 

Viac informácií sa dozviete na: http://conversionmeetup.net

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech