Ďalší Energyhack prebehol v Bratislave, sleduj video

  • Prebehol druhý ročník hackatonu ZSE
  • Témou boli inovatívne zdroje energie
  • Prinášame ti video z akcie, kde rozdali 6 000 eur
link
Linkedin
  • Prebehol druhý ročník hackatonu ZSE
  • Témou boli inovatívne zdroje energie
  • Prinášame ti video z akcie, kde rozdali 6 000 eur

Nedávno sa uskutočnil druhý ročník akcie Energyhack, za ktorým stojí ZSE v spolupráci s ImpactHUBom a Neulogy Ventures. Išlo o druhý ročník hackaton akcie zameranej na inovatívne možnosti využitia energie.

Hackatonom sa na Slovensku darí stále viac, čo naznačuje ochotu firiem rozmýšľať mimo štandardnej komunikácie. Energyhack bol rozdelený na dve výzvy, každá zameraná na iný typ využitia energie. Súťažiť si mohol v tímoch, hackovať celú noc a za najlepší nápad dostať výhru v hodnote 3 000 eur.

Možno ešte zaujímavejšie než finančná výhra je spolupráca so ZSE, ktorá ti umožní pracovať na tvojom projekte a priviesť ho k funkčnému koncu. Víťaz minulého ročníka sa dokonca stal zamestnancom ZSE, čo demonštruje rozmýšľanie firmy. Využívať podobné akcie ako zdroj inšpirácie a vývoj nových riešení je v zahraničí bežné, na Slovensku stále ide o začiatky. Druhý ročník Energyhacku však nasvedčuje, že podobné akcie má zmysel organizovať. Firmy ako ZSE ťažia z viacerých pohľadov, ako je budovanie komunity okolo svojho brandu, vývoj riešení a možnosť dostať k sebe do firmy šikovných ľudí.

Viac sa ale už dozvieš vo videu:

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech